Grzejniki elektryczne Thermoval

Grzejniki konwektorowe Thermoval należą do klasy nowoczesnych urządzeń grzewczych, wykorzystujących gorące powietrze do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gospodarczych, itp. Wszystkie modele są wyposażone w termostat, a do działania wymagają tylko podłączenia do gniazdka elektrycznego. Produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta na element grzejny.

Thermoval Logo

Grzejniki elektryczne Thermoval

Seria TX

Grzejniki z serii TX to podstawowe modele przeznaczone do użytku w tradycyjnych pomieszczeniach. Posiadają stopień ochrony IP-20 i zostały wyposażone w grzałkę wysokotemperaturową, termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii TX występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

Seria T17

Grzejniki z serii T17 wyróżniają się wysokiej jakości grzałką niskotemperaturową, która nie nagrzewa się do wysokich temperatur, nie powoduje niemiłych zapachów i nie wysusza powietrza oraz stopniem ochrony IP-24 zapewniającym ochronę przed kroplami wody, dzięki czemu grzejniki nadają się do eksploatacji we wszystkich typach pomieszczeń, także w tych z podwyższoną wilgotnością. Produkty są wyposażone w termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii T17 występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

Seria T19 - Grzejniki z Wi-Fi

Seria T19 to najnowocześniejsze urządzenia grzewcze, w których element grzejny współpracuje z elektronicznym układem pomiarowym oraz podwójnym układem sterowania z możliwością wykorzystania technologii Wi-Fi. Urządzenie wyposażono w grzałkę niskotemperaturową z aluminiowym radiatorem krzyżakowym, a stopień ochrony IP-24 zapewnia ochronę przed kurzem i wilgocią. Grzejnik może być regulowany manualnie, za pomocą panelu sterowania umieszczonego na obudowie lub za pomocą smartfonu, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Urządzenie posiada funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii T19 występują o mocach: 1000W, 1500W, 2000W.

Seria T18

Grzejniki z serii T18 są wyposażone w elektroniczny termostat, programator tygodniowy pozwalający na odrębne ustawienia okresów i temperatur ogrzewania dopasowanych do potrzeb użytkownika we wszystkie dni tygodnia, funkcję detekcji "otwarte okno". Grzejniki posiadają system dopasowania mocy grzejnej do podtrzymywania temperatury w pomieszczeniu (triak). Urządzenia z serii T18 spełniają normy ERP/EKOPROJEKT. Produkty są wyposażone w funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki są przeznaczone do powieszenia na ścianie za pomocą dołączonych wieszaków. Grzejniki z serii T18 występują o mocach: 1000W, 1500W, 2000W. 

thermoval logo

Thermoval to firma, której historia sięga lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia. Głównym obszarem działania są systemy i urządzenia grzewcze. Zakres oferowanych przez naszą Firmę produktów był i jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy. Obecnie podstawę oferty stanowią grzejniki konwekcyjne, systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.