Grzejniki elektryczne Thermoval

Grzejniki konwektorowe Thermoval należą do klasy nowoczesnych urządzeń grzewczych, wykorzystujących gorące powietrze do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gospodarczych, itp. Wszystkie modele są wyposażone w termostat, a do działania wymagają tylko podłączenia do gniazdka elektrycznego. Produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta na element grzejny.

Thermoval Logo

Grzejniki elektryczne Thermoval

Seria TC

Grzejniki z serii TC to podstawowe modele przeznaczone do użytku w tradycyjnych pomieszczeniach. Posiadają stopień ochrony IP-20 i zostały wyposażone w grzałkę wysokotemperaturową, termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii TC występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

Seria T17

Grzejniki z serii T17 wyróżniają się wysokiej jakości grzałką niskotemperaturową, która nie nagrzewa się do wysokich temperatur, nie powoduje niemiłych zapachów i nie wysusza powietrza oraz stopniem ochrony IP-24 zapewniającym ochronę przed kroplami wody, dzięki czemu grzejniki nadają się do eksploatacji we wszystkich typach pomieszczeń, także w tych z podwyższoną wilgotnością. Produkty są wyposażone w termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii T17 występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

thermoval logo

Thermoval to firma, której historia sięga lat osiemdziesiątych poprzedniego stulecia. Głównym obszarem działania są systemy i urządzenia grzewcze. Zakres oferowanych przez naszą Firmę produktów był i jest obecnie systematycznie rozszerzany wraz z wdrażaniem nowych technologii, rozwojem rynków zbytu produktów i usług, rozbudową struktur firmy. Obecnie podstawę oferty stanowią grzejniki konwekcyjne, systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i ochrony przeciwoblodzeniowej.