Jak sterować roletami w domu z każdego miejsca na świecie?

opublikowano: 2018-03-25 w kategorii Porady

Sterowanie roletami to nieodzowny element każdego nowoczesnego domu. Jeżeli jesteśmy dopiero na etapie projektowania instalacji elektrycznej możemy skorzystać z wielu rozwiązań, które wymagają wcześniejszego poprowadzenia przewodów. Co jednak jeżeli nie możemy już ingerować w instalację? Z pomocą przychodzi system Zamel Supla, dzięki któremu będziemy mogli sterować roletami z każdego miejsca na świecie korzystając z aplikacji w smartfonie.

Supla SRW-01

Czym jest SUPLA?

System SUPLA to grupa urządzeń przeznaczonych do łatwego zarządzania urządzeniami w domu z każdego miejsca na świecie. Urządzenia są łatwe w montażu i konfiguracji, a przede wszystkim nie potrzebują dodatkowego okablowania. Urządzenia komunikują się za pomocą sieci Wi-Fi, dzięki czemu możliwa jest ich kontrola również spoza domu.

Jak to działa?

Obsługa systemu została maksymalnie uproszczona zachowując jednak wiele funkcjonalności znanych z bardziej rozbudowanych systemów. Do obsługi rolet przeznaczony jest moduł SRW-01. Umożliwia on sterowanie pracą rolet okiennych lub drzwiowych z poziomu smartfonu lub za pomocą zwykłego łącznika żaluzjowego. Z pomocą aplikacji możesz również tworzyć harmonogramy, dzięki którym sam zaplanujesz kiedy dokładnie żaluzje mają się podnieść lub opuścić.

SRW-01

Moduł można zamontować w puszcze podtynkowej lub natynkowej bezpośrednio za wyłącznikiem. Urządzenie nie wymaga poprowadzenia dodatkowych przewodów.

Co dalej?

Seria urządzeń SUPLA to nie tylko sterowanie roletami. Obejmuje ona również inne urządzenia przeznaczone m.in. do kontroli światła. Wszystkimi modułami możesz sterować za pomocą jednej aplikacji. Sam stwórz swój własny inteligentny budynek dobierając urządzenia i konfigurować według własnego zapotrzebowania.

Dołącz do społeczności

Produkty SUPLA posiadają rozwiniętą społeczność. Możesz dzielić się uwagami i pomysłami z innymi użytkownikami systemu, możesz szukać wsparcia i inspiracji na forum społeczności. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników!