Naświetlacze LED

(40 produktów)
Filtr
Filtruj
Strona
Strona

Naświetlacze LED w ofercie sklepu onelectro

Technologia LED jest już standardem, nie tylko w budynkach użytku publicznego, ale również w przestrzeni prywatnej. Jej popularność warunkuje ponadprzeciętna energooszczędność, przyjazność środowisku, bezpieczeństwo dla wzroku człowieka, długa żywotność i sprawność oświetlenia. Wśród propozycji z nowoczesną technologią znajduje się naświetlacz LED. To specjalny rodzaj oświetlenia z diodami LED zamkniętymi w obudowie. Może być stosowane wewnątrz, jak też na zewnątrz budynku. Szczególnie w tym drugim przypadku sprawdza się doskonale. Naświetlacze LED wyposażone mogą być w dodatkowe funkcje, które zwiększają ich zakres wykorzystania, jak np. czujniki ruchu. 

Naświetlacz ledowy – charakterystyka 

Naświetlacze LED charakteryzują się skutecznością działania przy jednoczesnym niskim poborze energii, to jedna z ich największych zalet. Są to oprawy, które zostały przystosowane do trudnych warunków pracy. Model do użytku zewnętrznego wykonany jest z materiałów, wykazujących odporność na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, mróz, niskie oraz wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Naświetlacz ledowy może pracować nawet przez 50 tys. godzin, czyli kilkakrotnie dłużej niż oprawy wyposażone w tradycyjne żarówki. 

Przy wyborze zwróć uwagę! 

Warto pod uwagę wziąć kilka kluczowych czynników, które warunkują zarówno żywotność oprawy, jak też ogólny komfort jej użytkowania. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu będzie doskonałym wyborem do oświetlenia wejścia do budynku lub wjazdu do garażu. Niezwykle ważna jest klasa szczelności, do użytku zewnętrznego koniecznie musi być to IP65. Naświetlacz może emitować światło o różnej barwie. Najczęściej wybieraną i najbardziej uniwersalną jest barwa neutralna, najlepsza dla wzroku ludzkiego. 

Naświetlacz LED świetnie sprawdza się w ogrodzie, na balkonie i tarasie, w domowym warsztacie, garażu i prywatnej pracowni, wymagającej dobrego doświetlenia miejsca roboczego. W ofercie posiadamy również oprawy warsztatowe oraz oprawy hermetyczne.

Wybrane: 0 produktów
Dodaj do schowka