Oprawy awaryjne | Oprawy ewakuacyjne

(84 produkty)
Filtr
Filtruj
Strona
  1. Oprawa ewakuacyjno-awaryjna ORION LED 100 SA 3h MT 3W Intelight - INLEWA 41628

    Nasza cena 89,00 zł Normalna cena 99,00 zł
  2. Oprawa awaryjna natynkowa STARLET EXTERNAL SO 3W A 3h MT Intelight - INLEWA 99898

    Nasza cena 138,99 zł Normalna cena 155,00 zł
Strona

Oprawy awaryjne i ewakuacyjne

Oprawy awaryjne LED, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie to urządzenia, których głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, szczególnie w budynkach użyteczności publicznej. Sprawdzą się jednak także w tych miejscach, w których przebywa większa liczba osób: w biurowcach, halach produkcyjnych, magazynach czy na parkingach. Urządzenia działają podczas pracy podstawowej, czyli przy zasilaniu z sieci oraz w trybie awaryjnym, po zaniku napięcia. Oferujemy oprawy ewakuacyjne, produkowane przez lidera produkcji tej branży, firmę Intelight. Kupując nasze lampy, trzeba tylko pamiętać, że lampa oświetlenia awaryjnego tylko wtedy będzie pełnić w sposób prawidłowy swoją funkcję, jeśli zostanie właściwie dobrana, zgodnie z warunkami projektowymi. Kolejną decyzją, która należy podjąć przed zakupem, jest rodzaj testu lampy: automatyczny lub ręczny.

Wysoka odporność

Duże przestrzenie o charakterze technicznym czy produkcyjnym warto wyposażyć w oprawy Intelight Orion. To standard pośród opraw, zapewniający trzygodzinny czas pracy w trybie awaryjnym, przeznaczony do montażu natynkowego sufitowego lub ściennego. Dostępna odrębnie maskownica pozwala, aby ta oprawa oświetlenia awaryjnego była zamontowana także podtynkowo.

Pomieszczenia biurowe

W mniejszych wnętrzach, na korytarzach biurowych czy hotelowych wystarczą awaryjne oczka ledowe, przeznaczone do montaży natynkowych czy sufitów podwieszanych. Taka oprawa LED z modułem awaryjnym, sprawdzi się w pomieszczeniach, które nie są narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Wskazanie drogi do wyjścia

Duża funkcjonalność, której wymaga sprawne oświetlenie awaryjne to także możliwość uzupełnienia opraw o określone dodatki i akcesoria. Zakup lamp Intelight Orion to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. W dostępnym w naszym sklepie zestawie do lamp dołączamy trzy podstawowe piktogramy, które po przyklejeniu na klosz przekształcają je w oprawy kierunkowe, wskazujące drogę ewakuacji. Gdyby było to niewystarczające, wystarczy doposażyć oprawę w ramkę dwustronną DS, aby uzyskać oprawę kierunkową.

Wybrane: 0 produktów
Dodaj do schowka