Incobex

(8 produktów)
logo_incobex.jpg
Filtr
Filtruj

INCOBEX – sklep

Incobex to duże przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą nowoczesnych modeli obudowy termoutwardzalnej i rozdzielni elektrycznych. Firma obecna jest na rynku od początku lat 90. XX wieku. Ma już stosunkowo długą tradycję i ugruntowaną, wysoką pozycję w branży. Specjalizacją producenta jest prefabrykacja rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia. Produkuje też obudowy, które wykonane są z wysokiej jakości poliestru. Obudowy Incobex z poliestru pod koniec lat 90. XX wieku uzupełnione zostały o obudowy termoutwardzalne. Firma bardzo koncentruje się na nieustannym poszerzaniu swojej oferty. Kluczowe jest dla zespołu dostarczanie produktów nie tylko nowoczesnych, ale przede wszystkim spełniających swoją funkcję.

Incobex – katalog produktów

Oferta Incobex jest bardzo bogata. Oferuje obudowy izolacyjne termoutwardzalne, złącza kablowe i pomiarowe, fundamenty termoutwardzalne pod urządzenia elektryczne, szafy oświetlenia ulicznego, rozdzielnie budowlane i rozdzielnie stacji transformatorowych, układy pomiarów półpośrednich i urządzenia SZR. W sklepie dostępne są obudowy Incobex. Są to obudowy termoutwardzalne, które stworzone są z tworzywa termoutwardzalnego typu SMC. Charakteryzują się odpowiednim przygotowaniem do montażu konstrukcji nośnych pod elektryczne aparaty. Można tworzyć z nich dowolne konfigurację rozdzielni, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Incobex obudowy spełniają restrykcyjne normy. Wyróżniają się II klasą ochronności, posiadają znamionowe napięcie na poziomie 500V/690V. Należą do grupy produktów z kategorii palności V0. Są zgodne z normami zharmonizowanymi z Dyrektywą Unii Europejskiej 2006/95/WE.

Poniżej produkty i cennik Incobex. Naszym wspólnym celem jest zapewnienie klientom dostępu do wysokiej jakości produktów z możliwością ich zakupu za stosunkowo niską cenę. Dzięki temu mamy pewność, iż realizujemy naszą misję zaspokajania konkretnych potrzeb naszego klienta.

Wybrane: 0 produktów
Dodaj do schowka