LED-POL

(12 produktów)
led-pol.jpg
Filtr
Filtruj
 1. Konektor do taśm RGB LED-POL - ORO-CONECT5

  • Producent: LED-POL
  • Indeks producenta: 5901752716643
  • Symbol 5901752716643
  • Producent LED-POL
  ( 0 opinii )
  Ilość:
  Cena:
  2,88 brutto/szt.
  Dostępny
  wysyłamy w 24h

LED POL – sklep internetowy

Producent oświetlenia, podążający za nowymi trendami oraz dostosowujący ofertę do potrzeb i oczekiwań klienta. LED POL jest firmą, której początki sięgają 2006 roku. Jej historia rozpoczyna się od jednoosobowej działalności gospodarczej, która później przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Lokalny biznes bardzo szybko ewoluował w duże przedsiębiorstwo, które dzisiaj może pochwalić się sprzedażą produktów nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma ma doskonale rozwiniętą sieć dystrybucyjną, dostarczając produkty do każdego zakątka Polski i krajów Europy, z którymi współpracuje.

LED POL ORO – oferta oświetlenia

Cechą produktów LED POL jest niezawodność. Przez długie lata firma pracowała nad stworzeniem standardów, pozwalających jej świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Koncentruje się nie tylko na nowoczesnej technologii, ale też na jej rozwoju, spoglądając odważnie w przyszłość i wytyczając trendy w branży oświetleniowej. Oferta firmy dotyczy zarówno żarówek LED i świetlówek, jak też sterowników, adapterów, taśm LED, profili i naświetlaczy LED. Nietrudno dostrzec, że powstała na fundamentach technologii LED, będącej obecnie najbardziej energooszczędną i rozsądną propozycją do budynków mieszkalnych oraz użytku publicznego.

W LED POL nieustannie prowadzone są badania laboratoryjne, których wyniki są wykorzystywane do doskonalenia już powstałych produktów. To powoduje, iż z każdym kolejnym rokiem klient ma do wyboru nie tylko większą ilość propozycji oświetleniowych, ale też w jeszcze lepszej jakości. Ceny LED POL także są dopasowane do oczekiwań klienta. Marka doceniana jest za bardzo dobry stosunek jakości do ceny. To umożliwia znacznie większej ilości klientów korzystanie z produktów firmy.

Wybrane: 0 produktów
Dodaj do schowka