Rozdzielnice budowlane

(0 produktów)

Plac budowy to miejsce, w którym realizowane są różnorodne zadania z koniecznością użycia specjalistycznego sprzętu. Wymaga to podłączenia do sieci elektrycznej, co często wiąże się z koniecznością wdrożenia niestandardowych rozwiązań. Rozdzielnice budowlane to niezbędny element każdej budowy, gdyż zapewniają dostęp do źródła prądu, nawet w trudnych warunkach i na otwartej przestrzeni.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Filtr
Filtruj

Skrzynka elektryczna budowlana

Dostęp do sieci elektrycznej często jest utrudniony na placach budowy i w obrębie nowopowstających budynków. Budowlane rozdzielnice potocznie nazywane eRBetkami, to urządzenia służące do przyłączenia prądu w miejscach z ograniczonym dostępem do prądu. Skrzynki elektryczne przystosowane są do intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach, dlatego można ich bezpiecznie używać nawet na otwartej przestrzeni. W ofercie sprzedażowej mamy rozdzielnice budowlane o różnej konstrukcji oraz mocy zasilania. Wszystkie skrzynki elektryczne charakteryzują się:

  • odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne,
  • dużą wydajnością pracy,
  • łatwą obsługą, możliwą przez niewykwalifikowanych pracowników,
  • bezpieczeństwem, ze względu na dodatkowe zabezpieczenia,
  • pełną mobilnością,
  • wysoką trwałością obudowy.

Skrzynka elektryczna budowlana może być wyposażona nawet w 5 gniazd zasilania o różnej mocy. Dodatkowo niektóre modele mają wbudowany licznik, dzięki czemu można bezproblemowo rozliczyć się z dostawcą prądu.

Niezbędne elementy każdej budowy

W naszej ofercie można znaleźć jedynie sprawdzone skrzynki elektryczne, posiadające odpowiednie zabezpieczenia i atesty. Korzystanie z nich nie wymaga przeszkolenia, dlatego mogą być obsługiwane nawet przez pracowników bez odpowiednich kwalifikacji. Budowlane rozdzielnice mimo niewielkich wymiarów, są bardzo wydajne i wytrzymałe. Obudowa chroni źródło zasilania przed deszczem, silnym wiatrem czy zanieczyszczeniami budowlanymi, dlatego skrzynki elektryczne mogą być wykorzystane nawet w trudnych warunkach.

Wybrane: 0 produktów
Dodaj do schowka