W sklepie onelectro.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób:

BLIK

Szybkie zakupy w internecie bez potrzeby logowania się do banku. Wystarczy wpisać i potwierdzić kod BLIK.

Blik

Szybki przelew

Płatność przelewem online za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Płatność jest księgowana od razu po zrealizowaniu przelewu.

Płatności Przelewy24

Płatność kartą

Płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Karty płatnicze

Google Pay

Google Pay to prosta i szybka metoda płacenia za zakupy robione stacjonarnie lub przez internet.

Google Pay

Apple Pay

Apple Pay to uniwersalna metoda płacenia. Wystarczy dodać kartę do telefonu i płacić za zakupy na dowolnym urządzeniu firmy Apple.

Apple Pay

Przy odbiorze

Za zamówione produkty zapłacisz bezpośrednio kurierowi w momencie odebrania przesyłki. Zamówienie jest przekazywane do realizacji od razu po złożeniu. Wartość zamówienia nie może przekraczać 6000 zł. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą (10 zł).

PayPo

Ciesz się zakupami już dzisiaj, zapłać nawet za 30 dni. Wystarczy po sfinalizowaniu transakcji wpisać kod otrzymany SMS’em na stronie operatora. Płatność obsługiwana przez Przelewy24, dostępna dla zamówień do 3000 PLN.

Paypo

Przelew tradycyjny

Płatność za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu środków na nasze konto, zazwyczaj po 1-2 dniach roboczych. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Wpłaty prosimy kierować na następujący rachunek:

Bank Pekao SA
Nr konta: PL 39 1240 4911 1111 0010 5869 4146

Elektro-Mad
ul. Żabia 19e
42-400 Zawiercie