Filtruj
×
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Moc cieplna
Wyczyść filtr
Element grzejny
Wyczyść filtr
Sterowanie Wi-Fi
Wyczyść filtr
Programator tygodniowy
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Seria
  • Kolor
  • Kolor
  • Moc cieplna
  • Element grzejny
  • Sterowanie Wi-Fi
  • Programator tygodniowy
Zastosuj

Thermoval

Producent rozwiązań grzewczych

Thermoval specjalizuje się w produkcji urządzeń grzewczych. Może pochwalić się długoletnią tradycją i obecnością na rynku, przez co doskonale zna oczekiwania i potrzeby klientów, mając świadomość, że zmieniają się one z każdym kolejnym rokiem. Obecnie oferta marki jest znacznie bogatsza niż kilka lat temu. Oprócz systemów grzewczych tradycyjnych, znajdziemy w niej ogrzewanie podłogowe, a także systemy przeciwoblodzeniowe. Onelectro skoncentrowane jest jednak na sprzedaży grzejników Thermoval, które są flagowymi produktami firmy. Ze względu na wysoką jakość i sprawność oferowanych produktów jest ona uznawana za jednego z liderów w branży. 

Poznaj Thermoval

Thermoval skoncentrowany jest na nieustannym poszerzaniu swojej oferty, a także doskonaleniu istniejących już w ofercie produktów. Wszystkie oferowane wyroby są wysokiej jakości, wykonane z wyselekcjonowanych komponentów oraz wyprodukowane z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn. Zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, testowane są w ekstremalnych warunkach, co pozwala firmie utwierdzić się w przekonaniu, że oferuje produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma zgodnie z zasadami wyłączności jest polskim reprezentantem firmy Tekmar GmbH. To dzięki tej współpracy Thermoval może dostarczać klientom w naszym kraju wydajne i nowoczesne systemy grzewcze. 

Grzejniki Thermoval

Polecamy grzejniki Thermoval w różnych wariantach, przeznaczone do systemów grzewczych, szczególnie w budynkach mieszkalnych. To grzejniki konwektorowe, które oddają ciepło, jak sama nazwa wskazuje, w procesie konwekcji. Powoduje to, że zostaje ograniczony udział procesu promieniowania. Thermoval oferuje grzejniki konwektorowe elektryczne, wyposażone w spiralę grzewczą. Powierzchnia konwektora nagrzewa się bardzo powoli, co jest spowodowane odizolowaniem ożebrowania od obudowy grzejnika. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników Thermoval. Cennik jest dostępny w naszym sklepie!