Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Moc cieplna
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Element grzejny
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc cieplna
  • Seria
  • Element grzejny
Wyczyść Zastosuj

Praktyczne i łatwe w obsłudze grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne to produkty, które zapewnią oszczędne i wydajne ogrzewanie zarówno pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, jak i łazienek czy kuchni. Grzejnik elektryczny konwektorowy gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Niektóre modele konwektorów elektrycznych są przystosowane do różnych form montażu. Można je podwieszać na odpowiednich, dodanych przez producenta wieszakach naściennych lub ustawiać w dowolnym miejscu, używając specjalnych nóżek montażowych. Grzejniki sprawdzonej marki Thermoval to urządzenia o różnej mocy grzewczej: od 500 W do 2500 W. Producent udziela na nie aż 5 lat gwarancji.

Nowoczesne grzejniki WiFi

Żeby jak najlepiej zadbać o komfort cieplny użytkowników grzejników elektrycznych, urządzenia te są wyposażone w różnego rodzaju systemy regulacji temperatury. Poza tradycyjnym panelem kontroli mocy grzewczej, niektóre produkty wyposażone są w nowoczesny system sterowania bezprzewodowego za pomocą aplikacji mobilnej.

Grzejniki WiFi z serii T19 mogą być sterowane manualnie, za pomocą panelu z wyświetlaczem cyfrowym zamontowanego w obudowie. Możliwa jest też regulacja zdalna, za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji, zainstalowanej na smartfonie lub tablecie.

Dla użytkowników, którzy lubią mieć pod kontrolą każdy szczegół codziennego życia, stworzony został grzejnik elektryczny z tygodniowym programatorem temperatury. Pozwala on na dokładne zaplanowanie czasu działania i pożądanej temperatury na cały tydzień, uwzględniając czas spędzony poza domem.

Wysokiej jakości elementy grzejne

Grzałka niskotemperaturowa, zastosowana w grzejnikach Thermoval, zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się obudowy i wysuszaniu powietrza. Szczelnie obudowany grzejnik łazienkowy elektryczny wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia bezawaryjne działanie i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej przy wysokiej wilgotności powietrza.