Ospel Aria to kompozycja ponadczasowego stylu i funkcjonalności, która pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. Serię wyróżniają wewnętrzne ramki ozdobne, które pozwalają na personalizację wyglądu osprzętu według własnych upodobań. Dodatkowym elementem godnym uwagi jest podświetlenie włączników, dzięki któremu można nie tylko zlokalizować je w ciemności, ale również uzupełnić wnętrze o kolejny element dekoracyjny.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Ospel Aria – elegancja i funkcjonalność

Asortyment marki Ospel jest naprawdę różnorodny, dzięki czemu można dobrać produkty do własnych preferencji. Kolekcja Ospel Aria charakteryzują się prostotą i eleganckim wykończeniem, dlatego sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na styl. Takie uniwersalne wzornictwo sprawia, że seria może stanowić kompleksowe wyposażenie pomieszczeń, dzięki czemu wszystko będzie ze sobą stylistycznie współgrało. Produkty Ospel Aria dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, takich jak elegancka czerń, nowoczesne srebro, uniwersalna biel czy klasyczny ecru. Seria zawiera:

  • łączniki jednobiegunowe,
  • łączniki świecznikowe,
  • klawisze łączników,
  • gniazda,
  • ramki.

W naszej ofercie można znaleźć produkty Aria Ospel w wielu konfiguracjach i parametrach technicznych. Wszystkie akcesoria łączy jednak wyjątkowo przemyślany projekt oraz elegancki design.

Akcesoria do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Nie od dziś wiadomo, że na estetykę wnętrza wpływają nawet najdrobniejsze elementy wyposażenia. Kolekcja Aria Ospel to gama nowoczesnych i stylowych produktów, które mogą stanowić dodatek dekoracyjny w pomieszczeniach. Nie można zapominać także o wysokiej jakości wykonania, gdyż wszystkie elementy wchodzące w skład serii wyróżniają się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością.

Zapraszamy do zapoznani z pełną kolekcją Ospel Aria. W razie problemów z wybraniem konkretnego produktu, chętnie służymy fachowym doradztwem.