Sedna Design & Elements to nowa generacja popularnej serii Sedna. Produkty zostały zainspirowane gorącymi trendami aranżacji wnętrz. Dzięki wyrafinowanej estetyce i nowoczesnym wykończeniom, odzwierciedlającym dzisiejsze trendy, osprzęt Sedna D&E to coś więcej niż detal.

Dowiedz się więcej o serii Sedna Design & Elements

Filtruj
×
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Schneider Sedna Design & Elements – funkcjonalność i styl

Schneider Sedna Design & Elements to nowoczesna seria osprzętu elektrycznego i akcesoriów, która łączy innowacyjne rozwiązania z atrakcyjnym designem. Wyłączniki, gniazda, ramki czy czujniki ruchu nie tylko spełniają podstawowe funkcje, lecz także są spójne z wystrojem wnętrza. Materiał, z którego je wykonano, jest odporny na działanie promieni UV, a więc nie zmienia wyglądu w miarę upływu czasu.

Mechanizmy Sedna Design & Elements można połączyć z dowolną ramką z tej serii, aby stworzyć jedną z 91 oryginalnych kombinacji kolorystycznych. Co ważne, specyficzna konstrukcja tego detalu utrudnia osadzanie się na nim kurzu, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Osprzęt elektryczny należy więc do praktycznych oraz w pełni spersonalizowanych elementów przestrzeni. 

Schneider Sedna Design & Elements – osprzęt elektryczny i nie tylko 

Schneider Electric oferuje serię produktów, wśród których dostępne jest podstawowe wyposażenie: wyłączniki, gniazda – elektryczne, antenowe, głośnikowe, telefoniczne ściemniacze, czujniki ruchu czy regulatory temperatury. Oprócz tego w katalogu producenta znajdują się różnokolorowe ramki, ładowarki USB, zaślepki, obudowy Keystone oraz inne akcesoria elektryczne Schneider.

Co ważne, seria Sedna Design & Elements to produkty o kompaktowych rozmiarach, małej głębokości – maksymalnie 24 mm – jak również symetrycznej budowie. Stylowe detale Sedna Design & Elements są bezpieczne i nie sprawiają trudności w montażu. Czytelny schemat pozwala na ich wartkie podłączenie. Zaciski w jednej linii umożliwiają wygodne ułożenie przewodów w puszce instalacyjnej, a pazury z funkcją samopowrotu zapewniają solidne mocowanie. Dostęp do styków jest szybki, co ułatwia przeprowadzenie koniecznych pomiarów.