Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Materiał
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Gwint
Wyczyść filtr
-
Filtry
Filtry
Filtruj
Wyczyść Zastosuj

Oprawy LED – przemysłowe i magazynowe

Technologia LED stanowi obecnie jedno z najlepszych i najbardziej wydajnych źródeł światła dostępnych na rynku. Oprawy oświetleniowe przemysłowe wyposażone w żarówki LED to ekonomiczny i najkorzystniejszy wariant, który sprawdzi się na dużych przestrzeniach. W naszej ofercie można znaleźć oprawy przemysłowe LED dostępne w wielu wariantach, które różnią się między sobą konstrukcją oprawy, sposobem montażu czy mocą. Wśród najważniejszych zalet takiego rozwiązania, można wymienić:

  • energooszczędność,
  • długa żywotność,
  • ekologiczność,
  • brak efektu stroboskopowego,
  • stałe źródło światła o jednolitym nasyceniu,
  • brak efektu oślepienia,
  • trwała obudowa, odporna na uszkodzenia.

Oprawy przemysłowe charakteryzują się równomiernym rozłożeniem światła, dzięki czemu nie podrażniają oczu i pozwalają na oszczędność energii rzędu 60% w porównaniu z tradycyjnymi lampami. Dodatkowo oprawy oświetleniowe przemysłowe sprawdzą się nawet w wysokich i rozległych pomieszczeniach, gwarantując dostęp do optymalnej ilości światła.

Oświetlenie przemysłowe – estetyka i łatwy montaż

Mimo że oświetlenie musi być przede wszystkim wydajne i funkcjonalne, to nie można zapominać o estetyce opraw przemysłowych. Jest to szczególnie ważne w halach magazynowych i wielkopowierzchniowych sklepach, gdzie wszystkie elementy wpływają na wizerunek firmy. Oprawy LED można rozmieścić równomiernie na całej powierzchni lub jedynie w wybranych punktach, gdzie potrzeba dostępu do dodatkowego źródła światła.