Jakie wybrać oświetlenie zewnętrzne?

Oświetlenie zewnętrzne domu, lampy ogrodowe to nie tylko konieczność ze względów praktycznych, lecz także okazja do dodania subtelnego i eleganckiego akcentu do wystroju części zewnętrznej posesji. Od zawsze cenieni producenci sprzętu oświetleniowego stawiali na doskonałą jakość wykorzystywanych materiałów, zapewniając możliwość bezpiecznego i długotrwałego korzystania z lamp, reflektorów i naświetlaczy. Teraz jednak kierują dużą część swojej uwagi na nowatorskie i funkcjonalne projektowanie elementów, które poza swoim praktycznym zastosowaniem, pełnią też rolę dekoracyjną.
Lampy zewnętrzne LED marek dostępnych w naszym sklepie oferują różnorodne natężenie światła o barwie dostosowanej do potrzeb i gustu klienta (od zimnej, poprzez neutralną, aż po ciepłą). Miejsce ich zamontowania często zależy od fantazji użytkownika: różne modele oświetlenia zewnętrznego nadają się doskonale do oświetlenia elewacji, ogrodu, podjazdu, balkonów itd.

Szeroki wybór produktów renomowanych marek

Szeroki wybór kinkietów zewnętrznych, wyróżniających się nowoczesnym designem, znajduje się w ofercie marki Kanlux. Ich geometryczne kształty o zaokrąglonych kątach ozdobią fasady o współczesnym wykończeniu. Wysokiej jakości materiały – stal nierdzewna czy aluminium – stanowią elegancki akcent i sprawiają, że lampy wyróżniają się mimo prostoty formy.
Lampy najazdowe, lampy solarne, naświetlacze LED, lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu i inne rodzaje oświetlenia znajdziemy w katalogu firmy Kanlux. Szeroka oferta produktów spełni oczekiwania estetów, dbających o elegancki wygląd ogrodu i podjazdu. Oprawa zewnętrzna imitująca kamienie czy proste i nowoczesne lampy uliczne w formie słupków są bardzo praktyczne, a ponadto pasują do posesji zaprojektowanej dowolnym stylu. Plafony zewnętrzne – niektóre z nich wyposażone w czujnik ruchu – pozwolą doświetlić wszystkie zakamarki tarasu.
Dalekowschodnia myśl estetyczna jest widoczna w projektach oprawy oświetleniowej ogrodu firmy Nowodvorski. Ponadczasowe kinkiety, lampy najazdowe czy reflektorki ogrodowe wykonane są przede wszystkim ze szkła i aluminium w kolorze grafitowym, dzięki czemu doskonale współgrają z dowolnym wykończeniem elewacji.
Naświetlacze o różnej mocy, a co za tym idzie, natężeniu światła, ma w swojej ofercie firma Ledvance. Te urządzenia cechują się doskonałym rozprowadzaniem światła dzięki kloszom ze szkła hartowanego oraz ruchomym zaczepom do montażu, które pozwalają na zmianę kierunku jego padania zgodnie z potrzebą chwili. Naświetlacze LED nadają się idealnie do oświetlenia podjazdu czy balkonu. Te o większej mocy sprawdzą się także w przestrzeni publicznej, na parkingach czy placach budowy.
Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu zapewnia między innymi firma Kanlux. Do budowy klosza i obudowy ich plafonier wykorzystany został poliwęglan, a wytrzymała i szczelna oprawa posiada stopień ochrony IP65, co świadczy o tym, że mogą być montowane w miejscach o wysokim zapyleniu lub wilgotności.