Filtruj
×
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Barwa światła
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Typ źródła światła
Wyczyść filtr
Czujnik ruchu
Wyczyść filtr
Współpraca z LED
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Seria
  • Kolor
  • Kolor
  • Barwa światła
  • Zintegrowane źródło światła LED
  • Typ źródła światła
  • Czujnik ruchu
  • Współpraca z LED
Zastosuj

Skoff

Skoff – sklep internetowy z oświetleniem schodowym

Skoff to polski producent, działający w branży oświetlenia schodowego od 1997 roku. Firma ma swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach, skąd pochodzi i gdzie została założona. Oferta marki łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność, ekonomiczne użytkowanie i ponadczasowy wygląd, który wciąż jest udoskonalany. Skoff zaskakuje pomysłami, bardzo często proponuje nieoczywiste rozwiązania, które okazują się niezwykle uniwersalne i postrzegane w kontekście przyszłości elektrotechniki.

Solidne fundamenty marki Skoff

Produkty Skoff są często naśladowane przez inne firmy. Niemożliwe jest jednak odwzorowanie idealnie tego, co skrywa wiele tajemnic. Wiemy, z czego wykonane są oprawy, mamy świadomość, jaki technologie w nich zastosowano, jednak szczegóły procesu produkcji wciąż pozostają tajemnicą. Firma bardzo dużą uwagę przywiązuje do tego, w jaki sposób jest wytwarzany każdy z elementów, nawet najmniejszy szczegół. Dysponuje własnym, nowoczesnym zapleczem maszynowym, wyróżnia się fantastyczną organizacją pracy, nieustannie troszczy się o rozwój zespołu, aby pielęgnować ich zdolności i kompetencje, rozwijać je i wzmacniać, a przy tym nieustannie uzupełniać ich wiedzę. To najważniejsze fundamenty Skoffktóre z każdym kolejnym rokiem się umacniają.

Skoff – cennik

W naszej ofercie dostępne są oprawy z unikalnej linii Music Line. Na szczególną uwagę zasługuje Skoff Tango, kolekcja cechująca się niezwykłą prostotą, ozdobioną minimalistycznym designem o zachowawczym charakterze. To architektoniczne oprawy LED, o zróżnicowanym poziomie ochrony IP, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, aluminium i tworzyw sztucznych. Polecamy także nowoczesne oprawy Rueda i Salsa doskonale sprawdzające się w biurach, mieszkaniach i budynkach użytku publicznego. Ceny uzależnione są zarówno od linii produktowej, jak też rodzaju oprawy.