Gniazdka elektryczne i wyłączniki

Oferujemy najwyższej klasy osprzęt elektryczny takich marek jak Kontakt-Simon, Ospel, Schneider Electric, Karlik, Berker by Hager czy Scame. W naszym asortymencie znajdą Państwo komponenty takie jak gniazda elektryczne, włączniki światła, kontakty elektryczne, gniazda podtynkowe (tam, gdzie niewskazana jest ingerencja w strukturę ścian, proponujemy mniej inwazyjne gniazda natynkowe), a także gniazda internetowe, ściemniacze, radia i głośniki. Wszystkie te części występują w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając dopasowanie do każdego stylu pomieszczenia. Do wyboru jest nie tylko kolor, lecz także ciekawe i nieoczywiste materiały – szkło, drewno, a także metale szlachetne.

Jaką wybrać serię gniazdek i wyłączników?

Wybór serii gniazdek i włączników to pierwszy krok w zakupie osprzętu elektrycznego. Klienci najchętniej decydują się na klasyczny, elegancki wygląd komponentów elektroinstalacyjnych. Seria Karlik DECO to ponadczasowy kształt i kolory, dopełnienie nowoczesnych wnętrz mieszkalnych oraz pomieszczeń biurowych. Produkty tej serii cechują się doskonałą jakością wykonania oraz trwałością. W ofercie znajdziemy ramki pojedyncze oraz wielokrotne, do montażu poziomo i pionowo, gniazda oraz łączniki, które można wzbogacić o podświetlenie za pomocą specjalnych modułów. Jeśli szukają Państwo naprawdę minimalistycznych rozwiązań, z pewnością warto spojrzeć na serię Karlik MINI, która mimo okrojonego wzornictwa cieszy się popularnością.

Kolejna seria to B.Kwadrat marki Berker. Produkty te, oprócz swojej prostej formy, wykazują niezwykłą trwałość i są chętnie wybierane do użytku w przestrzeni publicznej. Są odporne na chemikalia zawarte w chemii gospodarstwa domowego oraz na działanie wysokich temperatur i promieni UV, wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnego duroplastu. W serii znajdziemy podstawowe części takie jak ramki, gniazdka elektryczne nowoczesne i gniazda czarne oraz bardziej zaawansowane elementy do obsługi inteligentnego systemu KNX.

Inne zasługujące na uwagę serie firmy Berker to R.Classic, K.1, K.5 oraz serie Q. Niewątpliwą zaletą marki jest także system montażowy one.platform. Również Schneider Asfora ma w swojej ofercie coś dla miłośników prostoty. Wysokiej jakości gniazda i łączniki idą w parze z atrakcyjną ceną. Oprócz standardowego wyposażenia dostępne są też gniazda antenowe, TV/R/SAT, łączniki do sterowania żaluzjami i ściemniacze obrotowe. Asfora to przede wszystkim 36 kombinacji kolorystycznych opartych na 6 głównych kolorach (biel, czerń, antracyt, brąz, krem i stal), 70 różnych funkcji, a wszystko to w bardzo eleganckiej formie. Na uwagę zasługuje też seria Ospel Sonata oferująca między innymi gniazdka szklane. To ciekawe i dyskretne rozwiązanie, a wykorzystane przy produkcji najnowocześniejsze technologie gwarantują trwałość produktu. Całość produkcji przebiega na terenie Polski. Cała kolekcja utrzymana jest w nowoczesnym stylu i proponuje proste, elegancko wykonane elementy. W ofercie znajdziemy produkty takie jak: ramki pojedyncze, ramki wielokrotne uniwersalnie montowane, łączniki, gniazda elektryczne czy puszki montażowe.

Najczęściej wybierane produkty i kolekcje

Miłośnicy wnętrz z klimatem i duszą chętnie decydują się na nietypowe wzornictwo i materiały, np. gniazda retro. Znajdziemy takie między innymi w ofercie serii Berker 1930. W naszym sklepie znajdą Państwo również bogatą ofertę najpopularniejszej marki na rynku – Kontakt Simon. Jest to firma z długoletnią tradycją. Powstała na początku ubiegłego stulecia i bardzo dynamicznie się rozwija, obecnie oferując jedne z najnowocześniejszych rozwiązań na skalę światową. Simon 54 Premium to bardzo nowoczesna linia profesjonalnych produktów elektroinstalacyjnych. Powstała z użyciem najlepszej jakości materiałów, jest niezawodna i wytrzymała. Wyróżnia się na tle innych produktów tego typu zwłaszcza szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką. Paleta kolorów ramek i wewnętrznych klawiszy jest zaprojektowana tak, aby można je było dowolnie ze sobą łączyć. Dostępne są takie kolory jak chrom, inox, antracyt, srebrny, ciemny stalowy, biały, miedź rustykalna, kremowy, złoty i brąz. Wszystkie mogą mieć wykończenie matowe lub z połyskiem. Firma oferuje wiele więcej niż tylko standardowe gniazda czy ramki. W ofercie znajdują się zaawansowane moduły elektroniczne, takie jak zdalne sterowanie roletami, podświetlenia schodów, termoregulatory, gniazda USB i moduły Bluetooth. Dostępna jest technologia umożliwiająca montaż nie tylko nad- oraz podtynkowo, lecz także przypodłogowo lub instalacje wewnątrz mebli.

Oferta naszego sklepu skierowana jest zarówno do osób profesjonalnie zajmujących się elektroinstalacją, jak i do amatorów chcących jedynie odświeżyć wnętrze za pomocą nieoczywistych elementów. Dokonując wyboru elementów instalacji elektrycznych i elektronicznych, warto kierować się nie tylko dopasowaniem do pozostałych części wyposażenia. Należy zwrócić uwagę na trwałość i niezawodność, ponieważ tylko to jest w stanie zagwarantować funkcjonalność oraz, co ważne, bezpieczeństwo.