Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
-
Kolor
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Gwint
Wyczyść filtr
Czujnik ruchu
Wyczyść filtr
Barwa światła
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc
    -
  • Kolor
  • Stopień ochrony
  • Zintegrowane źródło światła LED
  • Gwint
  • Czujnik ruchu
  • Barwa światła
Wyczyść Zastosuj

Plafony dostępne w tej kategorii produktów przeznaczone są do zastosowania na zewnątrz budynków. Można je również mocować w pomieszczeniach mokrych, eksponując na działanie wody w stopniu zależnym od ochrony IP.

Plafon LED ze zintegrowanym źródłem światła i z gwintem E27

W naszej ofercie znajdują się plafony marki Kanlux i Intelight – każdy z producentów zapewnia oprawy ze zintegrowanym źródłem światła LED. W asortymencie Kanlux można dodatkowo zaopatrzyć się w oprawy wyposażone w gwint E27, wymagające zakupu odpowiedniego źródła światła niezależnie od lampy. Wbudowany LED wymaga podjęcia decyzji o barwie światła na etapie wyboru modelu oprawy. Dużą popularnością cieszy się barwa neutralna, najbardziej uniwersalna, doskonale komponująca się z elementami wykończeniowymi zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Dla zwolenników bardziej żółtego odcienia oświetlenia, dostępna jest także barwa ciepła źródeł światła.

Plafon na taras, ogród i do warsztatu

Wybierając model, Klient może liczyć na odpowiedni do wymagań stopień ochrony: bryzgoszczelny IP-44, IP-54, IP-65 a nawet IP-66. W ofercie znajdzie zarówno klasyczną lampę załączaną i wyłączaną łącznikiem lub przyciskiem, jak i plafon zewnętrzny z czujnikiem ruchu, doskonały wszędzie tam, gdzie nie jest wymagane stałe oświetlenie, a jedynie czasowe – w przejściach, miejscach składowania, korytarzach. Szeroka oferta plafonów zewnętrznych to nie tylko różnorodne rozwiązania, funkcje i parametry techniczne, ale także ciekawy design. Decydując się na lampę, Klient może wybrać zarówno klasyczny, biały plafon, jak również srebrny czy grafitowy, dopasowując go do ogólnego designu budynku.