Seria MINI to kolekcja najmniejszych na rynku gniazdek i włączników, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza. Kolorystyka serii MINI daje możliwość tworzenia wielu kombinacji kolorystycznych, a dodatkowe, wymienialne ramki pośrednie nadają osprzętowi oryginalności.

Dowiedz się więcej o serii Karlik MINI

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Osprzęt elektroinstalacyjny Karlik MINI

Jeżeli jesteś fanem minimalizmu i nie uznajesz kompromisów, nawet, jeżeli chodzi o najmniejsze detale i szczegóły we wnętrzach, to seria Karlik Mini powinna Cię zainteresować. To osprzęt elektroinstalacyjny, który może być nie tylko koniecznością w każdym pomieszczeniu, ale też spójną z całą aranżacją dekoracją. Karlik Mini jest kolekcją, zaprojektowaną i stworzoną jako ukłon w kierunku minimalizmu, który obecnie jest nieustającym trendem wnętrzarskim. Od wielu sezonów to właśnie geometria, prostota i powściągliwość znajdują się w czołówce najmodniejszych rozwiązań w designie. Seria ta będzie niewielkim, ale bardzo znaczącym akcentem ściennym. Polecamy ją szczególnie do bardzo nowoczesnych i modernistycznych wnętrz. 

Poznaj Karlik Mini 

Kolekcja Karlik Mini obejmuje ramki o wielkości 80,0mm x 80,0mm x 6,3mm, które występują w rożnych kolorach z możliwością dopasowania perfekcyjnie do wystroju wnętrza. Zatem co możemy Ci zaproponować? Aż 7 kolorów ramek uniwersalnych wykonanych z tworzywa sztucznego, 7 kolorów mechanizmów i aż 19 kolorów ramek pośrednich, wśród których 12 stanowią modne pastele. Możesz zdecydować się na ramki pojedyncze lub wielokrotne z możliwością montażu zarówno w pionie, jak też w poziomie. Karlik Mini łączy podstawowe łączniki ze skomplikowaną elektroniką. Do wyboru masz m.in. gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda bryzgoszczelne, gniazda antenowe i multimedialne. 

Co więcej, w kolekcji dostępne są nietypowe łączniki w stylu amerykańskim, z mechanizmem dźwigniowym. A jeżeli nie możesz zastosować instalacji elektrycznej podtynkowej, możesz zdecydować się na puszki montażowe natynkowe, w tym też moduł rozszerzający pojedynczą puszkę natynkową. 

Karlik Mini cena, która zaskakuje! Kolekcja charakteryzuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny, co sprawia, że na modne i skuteczne rozwiązania z zakresu elektroinstalacji pozwolić może sobie każdy.