Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Gniazda elektryczne i łączniki to podstawowe elementy instalacji elektrycznej. Takie urządzenia są najbardziej widoczne, dlatego muszą charakteryzować się wysoką estetyką wykonania. Mimo że osprzęt elektroinstalacyjny ma być przede wszystkim bezpieczny i wydajny, to trudno nie można zapominać, że gniazdka czy łączniki mają duży wpływ na wystrój wnętrz. Ospel As to seria produktów, które łączą w sobie funkcjonalność i elegancki design, dlatego sprawdzą się w pomieszczeniu, bez względu na jego aranżację.

Ospel As – katalog dostępnych produktów

Marka Ospel charakteryzuje się tym, że wypuszcza na rynek eleganckie, a zarazem nowoczesne akcesoria elektryczne. Seria Ospel As jest tego doskonałym przykładem, gdyż w jej skład wchodzi kompletne wyposażenie elektryczne do domów i budynków publicznych. Każdy element z kolekcji jest szczegółowo dopracowany pod względem estetyki, z jednoczesnym zachowaniem zasad funkcjonalności. Jeżeli chodzi o katalog produktów, zawiera między innymi:

  • łączniki,
  • ramki,
  • gniazda elektryczne, komputerowe i telefoniczne,
  • obudowy gniazd,
  • ściemniacze.

Ujednolicona seria Ospel As daje nieograniczone możliwości aranżacji, dzięki czemu można zaprojektować system gniazd i włączników pasujących do stylu wykończenia wnętrz. Produkty dostępne są w najbardziej eleganckiej kolorystyce, takiej jak biel, satyna, ecru i srebro.

Produkty z serii Ospel As w atrakcyjnej cenie

Mimo wysokiej estetyki wykonania oraz użycia najwyższej jakości materiałów, kolekcja Ospel As jest przystępna cenowo. To pozwala kompletnie wyposażyć budynek w jednolity osprzęt elektroinstalacyjny, nie narażając się jednocześnie na wysokie koszty. Jeżeli chodzi o Ospel As, cennik dostępny jest na naszej stronie, a wiele produktów z oferty objętych jest atrakcyjnymi promocjami.