Karlik aranżacja Baner

Karlik

Strefa marki

Firma Karlik to polski producent osprzętu elektrycznego, od 1978 roku zaangażowany w produkcję gniazdek i łączników.

Produkty z takich serii jak DECO i MINI wyróżniają się minimalistycznym designem, praktycznie nieskończoną ilością kombinacji kolorystycznych i funkcjonalnością. To wszystko przy zachowaniu bardzo dobrej jakości i konkurencyjnej ceny.

Zobacz ofertę

Przeglądaj produkty według serii

Karlik DECO DECO
Zobacz teraz
Karlik MINI MINI
Zobacz teraz
Karlik ICON ICON
Zobacz teraz
Karlik TREND TREND
Zobacz teraz
Karlik FLEXI FLEXI
Zobacz teraz
Karlik JUNIOR JUNIOR
Zobacz teraz

Przeglądaj produkty według kategorii

Łączniki Karlik Łączniki
Zobacz teraz
Gniazda elektryczne Karlik Gniazda elektryczne
Zobacz teraz
Ramki Karlik Ramki
Zobacz teraz
Ściemniacze Karlik Ściemniacze
Zobacz teraz
Czujniki ruchu Karlik Czujniki ruchu
Zobacz teraz
Regulatory temperatury Karlik Regulatory temperatury
Zobacz teraz
Gniazda komputerowe Karlik Gniazda komputerowe
Zobacz teraz
Ładowarki USB Karlik Ładowarki USB
Zobacz teraz
Gniazda antenowe Karlik Gniazda antenowe
Zobacz teraz
Gniazda głośnikowe Karlik Gniazda głośnikowe
Zobacz teraz

BESTSELLERY producenta Karlik

Aranżacje

Karlik DECO łącznik
Seria DECO

Prosta, ponadczasowa forma, jakość wykonania, niezawodny system, to tylko niektóre z zalet kolekcji DECO. Seria posiada ramki z tworzywa, szklane, drewniane, a także z tworzywa z efektem szkła. W połączeniu z atrakcyjnymi wariantami kolorystycznymi, daje nieograniczone możliwości w aranżacji każdego wnętrza.

Zobacz teraz
Karlik MINI łącznik
Seria MINI

Seria MINI powstała z miłości do minimalizmu. Ramki z serii MINI to najmniejsze, dostępne na polskim rynku produkty tego typu. Dzięki dodatkowym ramkom pośrednim możemy nadać delikatne akcenty, które podkreślą oryginalność osprzętu.

Zobacz teraz
Karlik ICON łącznik
Seria ICON

Produkty serii ICON to szeroki wybór rozwiązań dostosowanych do trzech kształtów ramek – okrągłych, zaokrąglonych i kwadratowych. Uniwersalne ramki z efektem szkła pozwalają na montaż zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Zobacz teraz
Karlik Trend łącznik
Seria Trend

Produkty serii TREND to delikatny kształt w bardzo bogatej palecie kolorystycznej. Ogromną zaletą serii jest możliwość komponowania mechanizmów w układach wieloramkowych. Zastosowanie ramek wielokrotnych umożliwia montaż do pięciu elementów w pionie lub poziomie.

Zobacz teraz

Karlik - Połączenie nowoczesnych technologii i designu

Producent sprzętu elektrycznego Karlik dba o to, by każdy podzespół stanowił połączenie nowoczesnych technologii z designem. Dlatego jego osprzęt elektryczny jest bezkonkurencyjny i spełnia wymagania użytkowników. Zwłaszcza przekonani do zakupu są klienci, którym zależy na tym, aby poszczególne elementy instalacji spełniały nie tylko swoją rolę użytkową, ale również doskonale wpisywały się w akcenty dekoracyjne w konkretnych pomieszczeniach. Jako oficjalny dystrybutor w onelectro.pl mamy do zaoferowania elementy podstawowe, takie jak gniazdka i wyłączniki z serii: DECO, MINI, ICON, FLEXI, TREND, JUNIOR, jak i ramki DECO Soft czy też praktyczne wyłączniki do zadań specjalnych. Pewne jest to, że w bogatej ofercie każdy bez problemu wyszuka coś dla siebie. Wszystkie elementy można szybko i bez trudności podłączyć, ponieważ posiadają nowoczesne mechanizmy, wpływające wprost na sposób obsługi. Klienci doceniają nie tylko zalety techniczne oraz dekoracyjne, ale również to, że sklep posiadający produkty od marki Karlik wskazuje, że cena za określony osprzęt elektroinstalacyjny wcale nie jest wygórowana. Poszczególne modele z podanych powyżej serii różnią się pomiędzy sobą drobnymi szczegółami. Jeśli komuś zależy na tym, by wybrać niebanalny design w świetnej jakości, to powinien zdecydować się na elementy właśnie od tego producenta.

Seria Karlik – wyjątkowe produkty w korzystnej cenie

Korzystny cennik wyróżnia się na tle konkurencji, dlatego można w tym miejscu zaopatrzyć się kompleksowo i stworzyć kompatybilne rozwiązania. Dotychczasowe opinie klientów wskazują, że poszczególne podzespoły są bezpieczne w użytkowaniu i bardzo sprawnie działają, co również motywuje do zakupu. Poza podstawowym osprzętem elektroinstalacyjnym, odpowiadającym za sterowanie oświetleniem, warto również wyposażyć się w gniazda komputerowe, gniazda antenowe, gniazda głośnikowe, gniazda HDMI, ładowarki USB, gniazda USB, ściemniacze, czujniki ruchu albo regulatory temperatury. Dlatego można spodziewać się, że wszystkie czynności, jakie na co dzień wykonuje się przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, z tymi produktami przebiegną tak samo pomyślnie. Jeśli komuś zależy na zachowaniu maksymalnego luksusu lub ma nowocześnie zaprojektowany dom, to pewne jest, że sprzęt od Karlika przyniesie wiele satysfakcji i będzie z nich korzystać przez wiele lat.

Możliwość indywidualnego doboru kolorystyki poszczególnych elementów osprzętu elektrycznego

Wpływa na to między innymi możliwość indywidualnego doboru kolorystyki poszczególnych elementów osprzętu elektrycznego. To pozwala dopasować gniazdka, ramki, czy inne elementy do całościowego wystroju i stworzyć harmonijną całość. Dlatego paleta kolorów osprzętu w ramach poszczególnych kolekcji jest bogata i obejmuje wybarwienie gniazd, włączników czy ramek, takie jak biały, beżowy, srebrny metalik, czarny mat, szary mat, grafitowy, brązowy metalik, czekoladowy albo złoty. Dla klientów wymagających, dla których liczy się modernistyczny wystrój, dostępne są specjalnie zaprojektowane ramki z efektem szkła, ramki drewniane lub ramki betonowe. Te elementy bardzo dobrze wpiszą się w wystrój modernistyczny, skandynawski albo loftowy. Z kolei stonowane kolory poleca się do pomieszczeń wystylizowanych klasycznie. Pewne jest to, że niezależnie od gustu każdy będzie mieć okazję wyszukać coś pod posiadane potrzeby. Serie natynkowe i podtynkowe produktów są dokładnie przedstawione przez producenta, co oznacza, że nikt nie powinien mieć kłopotu z dopasowaniem dla siebie najwłaściwszych rozwiązań. To, że można zdecydować się na indywidualne kombinacje kolorystyczne, dla wielu osób stanowi spory atut. Tym samym mają pewność, że gdy wybierają produkty od producenta Karlik, dokonują najlepszego wyboru, kiedy chodzi o dopasowanie osprzętu elektroinstalacyjnego. Wszystkie produkty wykonane są solidnie, ale mimo to nie prezentują się nachalnie. To także kolejny atut, przemawiający za tym, by zaopatrywać się dokładnie w ten osprzęt elektroinstalacyjny.