Naświetlacze IQ-LED Kanlux
Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
-
Kolor
Wyczyść filtr
Barwa światła
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Czujnik ruchu
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc
    -
  • Kolor
  • Barwa światła
  • Stopień ochrony
  • Czujnik ruchu
Wyczyść Zastosuj

Naświetlacze LED - niezawodne i praktyczne oświetlenie zewnętrzne

Naświetlacz LED to gwarancja profesjonalnego i skutecznego oświetlenia dowolnego terenu na zewnątrz budynków. W szerokiej ofercie naświetlaczy LED renomowanej firmy Ledvance (dawniej OSRAM) znajdują się produkty, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Naświetlacze są wykonane z wysokiej jakości materiałów: hartowanego szkła i aluminium, dzięki czemu zapewniają doskonałe rozproszenie światła i mogą pracować w różnych warunkach atmosferycznych. O dostosowaniu produktów do pracy na zewnątrz, w szerokiej amplitudzie temperatur, świadczy stopień ochrony IP-65.

Wiele wariantów mocy i barw światła

Do doświetlenia garażu, ogrodu czy terenu budowy konieczne są naświetlacze o różnej mocy. Ledvance ma w swojej ofercie między innymi naświetlacz LED 10W, doskonały do doświetlenia altany lub balkonu, naświetlacz LED 30W lub naświetlacz LED 50W, idealny jako źródło światła na podjeździe czy naświetlacz LED 100W albo nawet o większej mocy, które znajdą zastosowanie na terenach budowy, w parkingach czy też innych przestrzeniach publicznych. Do indywidualnych potrzeb i preferencji dostosowana jest także barwa światła – od zimnej, poprzez neutralną, aż po ciepłą. Naświetlacze LED to nie tylko niezawodne źródło światła, lecz także ogromna oszczędność. W porównaniu z lampami halogenowymi, naświetlacze Floodlight i innych firm w tym samym czasie pracy zużywają do 90% mniej energii elektrycznej.

Aby użytkowanie naświetlaczy Ledvance było jeszcze wygodniejsze i pozwalało na większą oszczędność, niektóre modele są wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu, które regulują ich działanie. Naświetlacz ledowy z czujnikiem ruchu lub naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to sprzęty, które skutecznie ułatwiają życie swoim użytkownikom. Elastyczny przewód oraz zaciski montażowe z kątem 30° i szerokim obszarem obrotu ułatwiają instalację oraz zapewniają wygodę użytkowania, a także umożliwiają dostosowanie kąta padania światła w zależności od potrzeb.