Filtruj
×
Ilość modułów
Wyczyść filtr
Ilość faz
Wyczyść filtr
Zaciski
Wyczyść filtr
Dławnice
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Ilość modułów
  • Ilość faz
  • Zaciski
  • Dławnice
Zastosuj

Pawbol

Pawbol – sklep

Pawbol to jeden z bardziej cenionych producentów osprzętu elektrotechnicznego, działającego na terenie Polski i Europy. Jest obecny na rynku od 1989 roku. W tym czasie zbudowany został zespół fachowców, o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach, które pozwalają firmie nieustannie doskonalić swoje produkty. Portfolio firmy jest bardzo bogate, a jej produkty są dostarczane do odległych zakątków Europy. Sklep Pawbol stworzył bardzo rozbudowaną sieć dystrybucji, jednocześnie koncentrując się na szybkości i niezawodności dostarczania towaru.

Osprzęt powstaje w nowoczesnym parku maszynowym, gdzie przez cały czas trwają prace produkcyjne, badawcze i testowe. Pawbol oferuje szeroką paletę produktów, wśród której są puszki instalacyjne, osprzęt oświetleniowy i siłowy, przedłużacze, listwy zaciskowe, uchwyty i paski kablowe oraz wiele innych. Przy wdrażaniu produktów współpracuje z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej. Dzięki temu, produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale też innowacyjnością. To połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem młodego społeczeństwa.

Katalog Pawbol

Producent otrzymał certyfikat „Firma przyjazna naturze”. Realizuje on wartości dotyczące idei zrównoważonego rozwoju. Zarządzanie przedsiębiorstwem w żaden sposób nie zagraża naturze, co jest niezwykle istotne z perspektywy dużego zagrożenia dla naszej planety. Katalog Pawbol jest bogaty w produkty innowacyjne, niezawodne, wysokiej jakości i stworzone w symbiozie z naturą.

Prezentujemy cennik Pawbol wraz z wybranymi przez nas produktami. Wśród nich są puszki instalacyjne, pokrywki do puszek, rozgałęźniki na bębnie, oprawy LED, uchwyty kablowe i szyny prądowe. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco uzupełniać ofertę. Współpracujemy z producentem, co umożliwia nam dostęp do jego najnowszych rozwiązań.