Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Wybierając konkretny włącznik światła lub gniazdko elektryczne powinniśmy mieć na uwadze również dwa ważne elementy, a mianowicie pokrywę i klawisze. Odpowiednio dobrane akcesoria mogą służyć jako ciekawy element wykończenia wnętrza. Funkcjonalność i wygląd w jednym produkcie. Jednak najważniejszym zadaniem klawiszy i włączników będzie zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom instalacji elektrycznej.

Klawisze do włączników

Klawisze do włączników towarzyszą nam na co dzień, dlatego warto wybrać modele, które posłużą latami, a przy tym będą „cieszyć” nasze oko, a także sprawdzą się jako dobra ochrona przed prądem elektrycznym. Obecnie na rynku mamy producentów, którzy oferują produkty najwyższej jakości w dobrej cenie, należą do nich Berker by Hager, Kontakt Simon, Ospel, Legrand, Karlik czy Schneider Electric.

Pokrywa do gniazdek

Bardzo ważny element gniazda elektrycznego. Zapewnić ma ochronę przed porażeniem prądem, idealnie sprawdzą się w miejscach, w których na co dzień mieszkają dzieci. Sugerując się wyborem pokrywy do gniazdka, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania i walory estetyczne. Atrakcyjne wizualnie pokrywy mogą stanowić ciekawe dopełnienie aranżacji wnętrz.