Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
-
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Barwa światła
Wyczyść filtr
Gwint
Wyczyść filtr
Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
  • Moc
    -
  • Stopień ochrony
  • Barwa światła
  • Gwint
  • Zintegrowane źródło światła LED
Wyczyść Zastosuj

Girlandy świetlne sprawdzą się zarówno w ogrodzie, na tarasie, jak i na balkonie. W tej kategorii produktów oferujemy ogrodowe girlandy zewnętrzne Kanlux i Milagro, które odznaczają się wysoką jakością i różnorodnością wzorów.

Lampki ogrodowe w formie girland

Girlandy ogrodowe dostępne w tej kategorii produktów oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Choć Klienci mogą liczyć na ten typ oświetlenia wyposażony w zintegrowane źródła światła, to jednak większość opcji obejmuje girlandy z gniazdem E27, przystosowane do tzw. żarówek E27 filamentowych. Poza typowymi, nowoczesnymi źródłami LED, które zdecydowanie zdominowały rynek w ostatnich latach, na popularności zyskują ostatnio właśnie żarówki filamentowe, idealne m.in. do zastosowania w girlandach. Imitują one tradycyjne rozwiązania, naśladując obecność żarnika. W rzeczywistości żarnik zastąpiony jest przez diody elektroluminescencyjne, dając jednak ciekawy efekt vintage. Jeśli chodzi o źródło światła, girlandy dostępne są w naszym sklepie w dwóch opcjach: bez żarówek (należy dokupić je osobno) oraz z żarówkami. Wszystkie oferowane przez nas girlandy wyposażone fabrycznie w żarówki filamentowe mają zdecydowanie ciepłą barwę światła.

Akcesoria do girland świetlnych

W naszym sklepie oferujemy girlandy świetlne o stopniu ochrony IP-44 (bryzgoszczelne), o zróżnicowanych długościach, liczbie punktów świetlnych i mocach oświetleniowych. Niektóre modele wyposażone są w hak umożliwiający łatwe zamocowanie girlandy na tarasie czy balkonie, do innych można dokupić przedłużacze ułatwiające montaż oświetlenia. Haki i przedłużacze do wybranych modeli można również dokupić w naszym sklepie osobno, uzupełniając wybrany zestaw.