Serie Berker 1930/Glasserie to dowód na to, że moda na klasyczny design nigdy nie przemija. Mechanizmy z serii bazują na planie koła, co wyróżnia osprzęt na tle dostępnych tego typu produktów na rynku. Na szczególną uwagę zasługują włączniki z pokrętłem, których wygląd nawiązuje do oldschoolowego stylu szkoły Bauhaus. Mimo oczywistych nawiązań do przeszłości, w serii znaleźć można nowoczesne mechanizmy, takie jak ładowarki USB, czujniki ruchu, czy regulatory temperatury. Osprzęt montowany jest w ramkach Berker 1930 o uniwersalnej kolorystyce czerni lub bieli. Dostępne są również ramki Glasserie wykonane ze szkła hartowanego, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Klienci, którzy preferują styl vintage, z pewnością zwrócą uwagę na osprzęt premium Berker 1930/Glasserie, oferowany w tej kategorii produktów. Okrągłe mechanizmy wraz z ramkami, a także włączniki z pokrętłem zaopatrzone w szklane płytki wierzchnie to design, który sprawdzi się zarówno w klasycznych wnętrzach, aranżacjach retro, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Mechanizmy Berker 190/Glasserie – okrągłe gniazdka i nietuzinkowe włączniki

W niemal każdej serii osprzętu marka Berker oferuje dużą różnorodność modułów. Warto podkreślić, że zarówno gniazda elektryczne, antenowe, głośnikowe, jak i gniazda internetowe, a także ładowarki USB, czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ściemniacze Berker 190/Glasserie, wymagają dodatkowo zaopatrzenia w ramkę.

Ramka będzie także niezbędna w przypadku części łączników i przycisków. W tej podkategorii produktów Klienci mają jednak wybór pomiędzy włącznikami oraz przyciskami z ramką, jak i włącznikami oraz przyciskami bez ramek. Warto zaznaczyć, że nawet ta druga opcja pozwala na montaż w kombinacji wielokrotnej. Należy jednak wówczas uzupełnić zestaw o pierścień dystansujący do puszek. Ten element znajduje się do kupienia w podkategorii Akcesoria.

Ramki Berker 1930 i Glasserie

Mechanizmy, które wymagają zastosowania ramek, pozwalają na wybór ramek nie tylko w zakresie materiału wykonania i kolorystyki, ale także designu. W tej serii osprzętu Klienci mogą zdecydować się na białe lub czarne tworzywo sztuczne (1930) lub na ramki Berker Glasserie (szkło w jasnym kolorze). Każdy z wariantów stwarza dodatkowo dwie możliwości jeśli chodzi o kształt ramek. Styl klasyczny, nawiązujący do początku ubiegłego stulecia, to ramki wielokrotne łączone. Wtedy każdy z dwóch lub więcej łączników w zestawie posiada własną ramkę o kształcie koła (lub niepełnego koła). Ramki są połączone w części środkowej, tworząc zestaw. Drugi wariant nawiązuje do nowoczesności – ramki wielokrotne mają po prostu kształt elipsy. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku ramki pojedyncze zawsze mają kształt koła.