Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Regulatory temperatury cieszą się coraz większą temperaturą. Przydatne urządzenie kontroluje temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych, obliczając różnicę między wartością ustawioną a zmierzoną temperaturą. Regulatory temperatury wyposażone są w wyjście, które podłączane jest do elementów sterujących - klimatyzatory, wentylatory czy grzejniki. Główne zadanie tego urządzenia to utrzymanie zadanej przez użytkownika temperatury w wybranym pomieszczeniu. Jaki regulator temperatury wybrać?

Regulator temperatury pokojowy

Każdy z nas ma inny plan dnia, dlatego jedni spędzają cały dzień w domu (np. praca zdalna), a drudzy wracają tylko na noc. Dlatego regulator temperatury będzie doskonałym rozwiązaniem w kwestii utrzymania odpowiedniej temperatury. Możliwość ustawienia indywidualnych parametrów sprawia, że można ustawić urządzenie pod swój grafik. Innowacyjna technologia może komunikować urządzenia między sobą, co znacznie ułatwia sprawę. Regulatory temperatury coraz częściej stosowane są w biurach czy salach konferencyjnych.

Regulator temperatury z czujnikiem

Wybierając tego typu regulator, powinniśmy sugerować się zakresem temperatur obsługiwany przez urządzenie. Wybierając regulator temperatury z czujnikiem do domu, odpowiednim przedziałem będzie zakres od -50°C do 70°C. Bardzo ważnym aspektem jest wybranie odpowiedniego miejsca na tego typu urządzenia. Należy wybrać lokalizację, która znajduje się z dala od grzejników lub okna — w innym przypadku może zostać zaburzona prawidłowa praca regulatora.