Simon 10 to osprzęt, który przyciągnie uwagę wszystkich poszukujących prostych i uniwersalnych rozwiązań. W ramach serii dostępny jest podstawowy zestaw mechanizmów, ułatwiających codzienne korzystanie ze sprzętów elektrycznych. Rozwiązania z serii dostępne są w 3 uniwersalnych kolorach - biały, czarny mat i kremowy, dzięki czemu wpiszą się w wystrój większości pomieszczeń.

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Seria Simon 10 

Szukasz ekonomicznego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania do swojego mieszkania czy w ramach inwestycji z zakresu użytku publicznego? Mamy dla Ciebie propozycję osprzętu elektroinstalacyjnego z serii Simon 10. Stworzona została z uwzględnieniem przede wszystkim uniwersalności zastosowania i prostej stylistyki, dobrze prezentującej się w każdym wnętrzu. Simon 10 to seria modułowa, która natychmiast po pojawieniu się w sprzedaży spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów, ceniących sobie dyskretne kontakty. 

Kontakt Simon 10 – klasyka, a jednak coś nowego 

Simon 10 to łączniki i gniazda występujące w dwóch ponadczasowych oraz klasycznych kolorach – białym i kremowym. Trudno jest znaleźć wnętrze, do którego nie pasowałby żaden z dwóch proponowanych wariantów. To opcja dla mieszkań, biur, centrów handlowych, urzędów, sklepów, szkół i przedszkoli. To, co jednak wyróżnia serię, to mostek, który nie przewodzi prądu. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o wysokim poziomie trwałości i elastyczności. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo podczas montażu. 

Ramki Simon 10 posiadają czterostopniowe zatrzaski, które odpowiadają za równe ich przyleganie do nierównych ścian. Osprzęt nie odstaje nawet zamontowany w puszce do ścian karton-gips. Ramki mogą być pojedyncze, jak również 2-5-krotne. Wszystkie wykonane są z tworzywa sztucznego o wysokich walorach estetycznych, a także odporności na uszkodzenia. 

Simon 10 – cena zdecydowanie niższa od jakości

Przy wyborze produktu zawsze kierujemy się zarówno jego ceną, jak też jakością. Szukamy najlepszego stosunku między tymi dwoma parametrami. Seria Simon 10 to jedna z lepszych opcji dla osób, dla których duże znaczenie ma niska cena, jednak nie są oni skłonni zrezygnować ze stosunkowo wysokiej jakości. To ekonomiczne rozwiązanie, które spełni oczekiwania wymagających klientów.