Serie Berker R.1/R.3/R.8 to osprzęt premium, którego głównym wyznacznikiem są okrągłe elementy centralne, pasujące do wszystkich z trzech kształtów ramek. Na szczególną uwagę zasługują ramki Berker R.8, które charakteryzują się wyjątkowo płaską konstrukcją. Grubość elementów z serii Berker R.8 to 3 milimetry, dzięki czemu osprzęt wygląda jakby był niemalże na równi ze ścianą. Zarówno seria Berker R.8, jak i serie Berker R.3 i Berker R.1, to rozwiązania wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich wygląd przyciągnie uwagę w niejednym wnętrzu.

Dowiedz się więcej o serii Berker R.1/R.3/R.8

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Klienci poszukujący osprzętu elektrycznego firmy Berker, w tej kategorii produktów mają możliwość kupienia mechanizmów, klawiszy, pokryw i ramek z serii R.1/R.3/R.8.

Osprzęt premium Berker R.1/R.3/R.8

Podstawą każdego z mechanizmów Berker R.1/R.3/R.8 jest okrągły element centralny w kolorze biały połysk lub czarny połysk. Moduł należy zawsze uzupełnić o ramkę z dowolnej serii R.1 lub R.3 lub R.8. Do wyboru Klient ma kwadratowe ramki R.1 o zaokrąglonych narożnikach dostępne w dużej gamie kolorystycznej oraz ramki R.3 – kwadratowe, o prostych liniach i ostrych narożnikach oraz monochromatycznej kolorystyce i zróżnicowanych materiałach (tworzywo sztuczne, szkło, metal). W tej kategorii produktów przyszły użytkownik może nabyć również nietuzinkowe ramki R.8 odznaczające się niezwykle cienkim wykończeniem: grubość elementów serii Berker R.8 to 3 milimetry, a więc bardzo niewiele.

one.platform – uniwersalne rozwiązanie dla wielu serii Berker

Linia Berker R.1/R.3/R.8 została stworzona na bazie mechanizmów one.platform, co przekłada się na znaczną elastyczność w konfiguracji osprzętu. Po zamontowaniu modułów w puszkach elektrycznych istnieje swoboda wyboru między klawiszami, pokrywami oraz ramkami z różnych serii Berker, pod warunkiem, że należą one do one.platform i do siebie pasują. Ta uniwersalność pozwala na zmianę designu osprzętu zarówno w trakcie pierwotnego montażu, jak i w późniejszym czasie, gdy Klient zdecyduje się na odświeżenie lub zmianę aranżacji wnętrza.

Mechanizmy Berker R.1/R.3/R.8

Dostępny asortyment Berker R.1/R.3/R.8 charakteryzuje nie tylko szeroki wybór ramek, ale także mechanizmów, klawiszy oraz pokryw. Poza włącznikami, Klienci nabędą w tej kategorii produktów również klasyczne gniazda elektryczne, gniazda internetowe, antenowe, telefoniczne czy multimedialne. Do wyboru są także ściemniacze przyciskowo-obrotowe o minimalistycznym wyglądzie, czy ładowarki USB.

Asortyment uzupełniają czujniki ruchu, regulatory temperatury, a także akcesoria takie jak przyłącza kablowe, zestawy uszczelek, zaślepki i inne.