Seria Karlik DECO to produkty o prostej, ponadczasowej formie, które dzięki niezwykle bogatej kolorystyce dają praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania do wnętrza. Oprócz standardowych ramek w ofercie znajdują się także ramki z efektem szkła, ramki szklane, drewniane i betonowe, a także ramki DECO Soft charakteryzujące się idealnym przyleganiem do ściany.

Dowiedz się więcej o serii Karlik DECO

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Karlik Deco – idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz

Osprzęt elektroniczny z serii DECO od producenta Karlik to elementy wyróżniające się prostotą, ponadczasową formą, wysoką jakością wykonania i oczywiście niezawodnym systemem. Zalet kolekcji można wymieniać wiele. Jedną z ważniejszych zalet są wielokrotne ramki, przeznaczone do poziomego jak i pionowego montażu mechanizmów. Dzięki wielu wariantom kolorystycznym, seria idealnie wkomponuje się w aranżację każdego wnętrza.

Karlik Deco – nowoczesna odpowiedź na potrzeby użytkowników

Karlik Deco wyróżnia możliwość dowolnego wyboru ramek. Mechanizmy gniazd jak i łączników można dowolnie łączyć różnymi typami i kształtami ramek uniwersalnych. Dopasowanie osprzętu elektronicznego do stylu wnętrza nigdy nie było tak proste. Czeka na Państwa szeroki wybór kolorów mechanizmów, ramek uniwersalnych z tworzywa, z efektem szkła bądź drewna czy też drewnianych. Tak szeroki wybór elementów pozwala stworzyć nieskończoną ilość kombinacji kolorystycznych. Co więcej – serię Deco wyróżniają różnorodne funkcje mechanizmów. Producent oferuje mechanizmy z ponad 80 różnymi funkcjami, dopasowanymi do potrzeb i wymagań użytkowników. Możesz wybierać spośród gniazd pojedynczych, podwójnych, bryzgoszczelnych, abonenckich RTV i RTV-SAT, telefoniczno-komputerowych, sterowników, czujników i wielu innych.

Nowoczesne technologie 

Seria osprzętu elektronicznego Karlik Deco posiada chociażby moduł podświetlający, który pozwala w szybki i łatwy sposób zlokalizować łącznik w ciemności. I w tym miejscu, producent wyszedł naprzeciw wymaganiom najbardziej wymagających Klientów – możesz wybrać kolorystykę modułu! Warto dodać, że moduł można w każdym momencie zamontować jak i zdemontować. W ramach serii, dostępne jest również innowacyjne rozwiązanie DECOvac, które pozwala połączyć system centralnego odkurzania z osprzętem elektroinstalacyjnym. W miejscu gniazda pojedynczego możesz umieścić dowolny osprzęt elektroinstalacyjny – zarówno gniazdo pojedyncze jak i podwójne, czujnik ruchu czy też każdy inny mechanizm. Gniazda ssące odkurzacza centralnego dostępne są w różnorodnej kolorystyce. Karlik Deco łączy w sobie atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość i funkcjonalność.