Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
-
Barwa światła
Wyczyść filtr
Kąt świecenia
Wyczyść filtr
Ściemnialne
Wyczyść filtr
Ozdobna
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Moc
    -
  • Barwa światła
  • Kąt świecenia
  • Ściemnialne
  • Ozdobna
Wyczyść Zastosuj

Energooszczędne żarówki LED 

Żarówki LED GU10 pojawiły się na rynku w zastępstwie za tradycyjny gwint MR16, który okazał się wraz z postępem technologicznym niedostatecznie praktyczny i niewystarczająco wytrzymały. Żarówki te cechują się znacznie bardziej solidną budową, nie nagrzewają się, co jest równoznaczne z możliwością wykorzystania ich do oświetlenia powierzchni wrażliwych na wysoką temperaturę. LED GU10 zastępuje tradycyjną żarówkę halogenową, wydłużając żywotność oświetlenia, zwiększając jego wydajność, a także skutecznie obniżając koszty energii elektrycznej. Żarówki LED nie potrzebują żadnych dodatkowych zasilaczy. Podłączamy je bezpośrednio do sieci napięcia. To ważne, ponieważ nie we wszystkich przypadkach można zainstalować zewnętrzny transformator. 

Zalety żarówek LED GU10 

Czy wiesz, że wybierając żarówki LED GU10, możesz zaoszczędzić nawet do 90% energii elektrycznej? Właśnie o tyle mniej energii od tradycyjnej żarówki pobiera żarówka LED. Ponadto jest bardzo wydajna, a jej czas świecenia jest kilkakrotnie dłuższy niż przy dotychczasowych rozwiązaniach i wynosi 30-50 tys. godzin. W żarówkach z technologią LED nie stosuje się żadnych szkodliwych substancji, w tym również rtęci. To oznacza, że są one przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla człowieka. Mogą świecić światłem o różnej barwie – chłodnej, ciepłej i dziennej. Do wyboru są żarówki z kloszem przezroczystym, które pozwalają maksymalnie wykorzystać cały swój potencjał. Alternatywą jest żarówka mleczna, skutecznie rozpraszająca światło. Do punktowego oświetlenia polecamy żarówki charakteryzujące się wąskim kątem światła, a jako główne światło najlepiej sprawdzi się żarówka o szerokim kącie światła. 

Wybierz najlepszą żarówkę LED GU10 do swojego mieszkania czy biura. Zdecyduj o jej kącie światła, rodzaju klosza, a także mocy świetlnej.