Berker Q.1/Q.3/Q.7 to wysokiej jakości osprzęt premium, który spełni oczekiwania zwolenników trwałych i funkcjonalnych rozwiązań. Ramki Berker Q.1 i Berker Q.3 charakteryzują się aksamitną w dotyku powierzchnią, co wyróżnia je na tle innych tego typu produktów na rynku. Z kolei ramki Berker Q.7 przyciągają uwagę oryginalnym materiałem wykonania, takim jak na przykład łupek, stal szlachetna, czy beton. Wszystkie warianty ramek pasują do tych samych klawiszy i pokryw oraz do mechanizmów one.platform, oferując szerokie możliwości aranżacyjne.

Dowiedz się więcej o serii Berker Q.1/Q.3/Q.7

Filtruj
×
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj

Szukasz niezawodnego gniazdka z ciekawym designem? Berker to firma z mocną pozycją na rynku, która słynie z produktów najwyższej jakości. Niemiecka firma Berker w 2012 roku połączyła swoje siły z firmą Hager, co w efekcie dało fenomenalny efekt. Produkty od Berker by Hager to ponadczasowe produkty cechujące się ciekawymi kształtami i wyjątkowym wyglądem. Jest to producent gniazd elektrycznych, włączników, ramek, gniazd komputerowych, gniazd antenowych, ładowarek USB i ściemniaczy. Jeśli szukasz produktów na lata, wybierz gniazdka od jednego z liderów w Europie.

Seria Q.1, Q.3, Q.7 od Berker by Hager

Berker by Hager wykorzystując nowoczesne technologie, stworzył wyjątkowe serie kontaktów Berker Q.1, Berker Q.3 i Berker Q.7 oparte o system uniwersalnych mechanizmów one.platform. Jest to seria cechująca się klasycznych wyglądem, co czyni ją bardzo uniwersalną w kwestii aranżacji poszczególnych pomieszczeń. O serii decydują zastosowane ramki – mechanizmy i klawisze są takie same.

Berker Q.1

Seria daje ogromne możliwości aranżacji. W asortyment serii wchodzą ramki, łączniki i klawisze, gniazda zasilające, gniazda komputerowe, gniazda antenowe i wiele, wiele innych. Seria Berker Q.1 możliwa jest do zastosowania niemal w każdych warunkach i dowolnych pomieszczeniach. Jest to seria bardzo praktyczna w zastosowaniu, a przy tym wyjątkowo atrakcyjna wizualnie, dlatego sprawdzi się również jako dopełnienie aranżacji. Przyjemne dla oka produkty dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: białym, antracytowym i schludność. Główne cechy Berker Q.1 to nowoczesność, uniwersalność i bryzgoszczelność.

Berker Q.3

Innowacyjna seria o ciekawym designie. Produkty wykonane z duroplastu cechują się wysoką jakością, odporne na czynniki zewnętrzne takie jak zadrapania i zarysowania. Serię cechuje również uniwersalność w kwestii montażu, producent daje możliwość zamontowania gniazd podtynkowo lub natynkowo. Ogromną zaletą Berker Q.3 będzie rewolucyjny system one.platform opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które zamontować można różne elementy z serii Berker by Hager. Przyjemne dla oka łączniki i gniazdka dostępne są w trzech kolorach - białym, aluminium i antracytowym.

Berker Q.7

Nowoczesna seria cechująca się miłym w dotyku, aksamitnym designem. Produkty tej serii cechuje wysoka jakość wykonania, odporność na wysokie temperatury i promieniowanie UV, łatwy montaż natynkowy i podtynkowy. Uniwersalność, która daje dużo możliwości aranżacji nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. Seria Berker Q.7 posiada nowoczesny system Berker by Hager opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, na które można umieścić ramki i inne elementy z serii wzorniczych Berker by Hager. Seria ta została wzbogacona nowymi wariantami ramek: beton, aluminium, łupek, białe lub czarne szkło i stal szlachetna.