Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Stopień ochrony
Wyczyść filtr
Ilość rzędów
Wyczyść filtr
Kolor drzwiczek
Wyczyść filtr
Całkowita liczba modułów
Wyczyść filtr
Rozdzielnica multimedialna
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Stopień ochrony
  • Ilość rzędów
  • Kolor drzwiczek
  • Całkowita liczba modułów
  • Rozdzielnica multimedialna
Wyczyść Zastosuj

Rozdzielnice podtynkowe to rozwiązanie doskonałe pod względem estetycznym, które świetnie sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym i innych zastosowaniach. W tej kategorii produktów dostępne są podtynkowe rozdzielnice modułowe przeznaczone do montażu modułowych aparatów elektrycznych.

Rozdzielnice podtynkowe – funkcjonalność i design

W naszym asortymencie oferujemy podtynkowe rozdzielnice modułowe znanych producentów. Klienci mogą wybierać między modelami marek Kanlux, SCAME, Elektro-Plast Opatówek, Schnedier Electric i Hager. Dostępne rozwiązania oparte są na tworzywie sztucznym w najbardziej klasycznym, białym kolorze korpusu. Każdy z producentów oferuje rozdzielnice z drzwiczkami białymi (pełnymi), jak i transparentnymi. Klient może wybrać najbardziej odpowiadający mu wariant. Wielu użytkowników przekonuje możliwość oceny stanu pracy aparatów bez konieczności otwierania rozdzielnicy elektrycznej. Inni wolą z kolei bardziej maskujące obecność szafki drzwiczki w kolorze białym. Za tą drugą opcją często przemawia także możliwość zamieszczenia na wewnętrznej stronie drzwiczek schematu rozdzielni wraz z przydatnymi opisami.

Rozdzielnice podtynkowe – dostępne rozwiązania

Przeważająca część rozdzielnic podtynkowych znajdujących się w tej kategorii produktów jest przeznaczona do montażu modułowej aparatury elektrycznej, na przykład Easy9 oraz Volta. Dostępne są jednak również rozdzielnice multimedialne, przystosowane do instalacji aparatów elektrycznych, ale także rozwiązań teletechnicznych. Poza przeznaczeniem, rozdzielnice różnią się także parametrami takimi jak ilość rzędów przeznaczonych na aparaturę (od 1 do 6), a także ogólna liczba modułów aparatów, które zmieszczą się w danym modelu (od 4 do 108).

Rozdzielnice modułowe podtynkowe przeznaczone są do montażu wnękowego, a ich drzwiczki licują z powierzchnią ściany, co daje świetny efekt estetyczny. Znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także wszędzie tam, gdzie wygląd ma duże znaczenie. W naszym sklepie dostępne są rozdzielnice o stopniu ochrony IP30 oraz IP40.