Najgorętsza promocja sezonuGrzejniki elektryczne i grzejniki na podczerwień

To kompleksowe i nowoczesne rozwiązania grzewcze, które wyróżnia między innymi prosty montaż, szybkość działania oraz wygodna obsługa. W ofercie znajdują się zarówno wydajne grzejniki elektryczne wyposażone w grzałkę wysokotemperaturową oraz energooszczędne grzejniki elektryczne z grzałką niskotemperaturową. Oprócz rozwiązań konwekcyjnych znaleźć można również grzejniki na podczerwień, wykorzystujące promieniowanie dalekiej podczerwieni (FIR). Wszystkie rozwiązania grzewcze Thermoval oraz Thermeco sprzedawane są wraz z elementami montażowymi, które ułatwią ich instalacje. 

Grzejniki elektryczne Thermoval

Grzejniki konwektorowe Thermoval należą do klasy nowoczesnych urządzeń grzewczych, wykorzystujących gorące powietrze do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gospodarczych, itp. Wszystkie modele są wyposażone w termostat, a do działania wymagają tylko podłączenia do gniazdka elektrycznego. Produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta na element grzejny.

Thermoval Logo

Grzejniki elektryczne Thermoval

Seria TC

Grzejniki z serii TC to podstawowe modele przeznaczone do użytku w tradycyjnych pomieszczeniach. Posiadają stopień ochrony IP-20 i zostały wyposażone w grzałkę wysokotemperaturową, termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii TC występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

Seria TX

Grzejniki konwektorowe z serii TX to rozwiązania zaprojektowane z myślą o tradycyjnych pomieszczeniach – biurowych i mieszkalnych. Modele posiadają obudowę o stopniu ochrony IP-20. Elementem grzejnym w modelach TX jest grzałka grzebieniowa, wysokotemperaturowa. Prawidłową regulację temperatury zapewnia ośmiostopniowy termostat oraz funkcja zabezpieczająca grzejnik przed przegrzaniem oraz przed mrozem. Modele TX występują w wersji o mocy 500W, 1000W, 1500W, 2000W i 2500W. 

Seria T17

Grzejniki z serii T17 wyróżniają się wysokiej jakości grzałką niskotemperaturową, która nie nagrzewa się do wysokich temperatur, nie powoduje niemiłych zapachów i nie wysusza powietrza oraz stopniem ochrony IP-24 zapewniającym ochronę przed kroplami wody, dzięki czemu grzejniki nadają się do eksploatacji we wszystkich typach pomieszczeń, także w tych z podwyższoną wilgotnością. Produkty są wyposażone w termostat (płynna regulacja temperatury od 6°C do 30°C), funkcję ochrony przed przegrzaniem oraz funkcję ochrony przed niskimi temperaturami, która zapewnia w pomieszczeniu temperaturę pomiędzy 5°C a 7°C, zapobiegając jego przemarzaniu. Grzejniki montuje się na ścianie lub stawia na podłodze, za pomocą dołączonych wieszaków i nóżek. Grzejniki z serii T17 występują o mocach: 500W, 1000W, 1500W, 2000W, 2500W. 

Seria T17 PRO

Grzejniki z serii T17 PRO wyróżniają się obudową IP-24 oraz wyjątkowym kształtem lameli, który pozwala na łagodne rozprowadzenie ciepła po ogrzewanym pomieszczeniu. Oprawa modelu zabezpiecza przed kroplami wody, dzięki czemu grzejniki sprawdzą się we wszystkich typach pomieszczeń, również w łazience. Model T17 PRO grzeje za pomocą grzałki krytej, niskotemperaturowej, a prawidłową regulację temperatury zapewnia wbudowany termostat oraz funkcja zabezpieczająca grzejnik przed przemarznięciem. Grzejniki konwektorowe T17 PRO występują w wersjach o mocy: 500W, 1000W, 1500W i 2000W.Grzejniki elektryczne Thermeco

Grzejniki konwektorowe Thermeco to nowoczesne urządzenia grzewcze, które wykorzystują zjawisko konwekcji do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Wszystkie modele z grzałką niskotemperaturową, o stopniu ochrony oprawy IP-24, sprawdzą się również w niektórych pomieszczeniach narażonych na wilgoć np. w łazience. Każdy model wyposażony jest w termostat i działa już po podłączeniu do prądu za pomocą wtyczki.

Thermeco Logo

Grzejniki elektryczne Thermeco

Seria MONO

Grzejniki z serii MONO wyróżnia nowoczesna obudowa w śnieżnobiałym kolorze. Wewnątrz znajduje się grzałka niskotemperaturowa zwiększająca bezpieczeństwo działania urządzeń. Wszystkie modele posiadają manualny termostat zamontowany w górnej części oprawy, który pozwala płynnie ustawić temperaturę w skali 5-35°C. Urządzenia dodatkowo zabezpiecza ochrona przed przegrzaniem oraz funkcja przeciwzamrożeniowa. Rozwiązania sprzedawane są w 4 wariantach o mocy: 500W, 1000W, 1500W i 2000W. Każdy grzejnik można  postawić na ziemi lub zamontować do ściany, co daje szerokie możliwości aranżacyjne. Stopień ochrony szczelności oprawy IP-24 sprawia, że modele z serii MONO mogą być wykorzystywane również w łazience. Grzejniki na podczerwień Thermoval

Grzejniki na podczerwień Thermoval to rozwiązania, które zapewniają ciepło wykorzystując promieniowanie dalekiej podczerwieni (FIR). W przeciwieństwie do konwektorowych urządzeń grzewczych, grzejniki na podczerwień nie wykorzystują zjawiska konwekcji, czyli nie ogrzewają powietrza, dzięki czemu nadają się do szybkiego, punktowego ogrzania danego przedmiotu lub przestrzeni. Wszystkie grzejniki na podczerwień Thermoval mają kształt panelu i posiadają elementy umożliwiające zarówno zamontowanie ich do ściany, sufitu jak również postawienie na ziemi.  

Thermoval Logo

Grzejniki na podczerwień Thermoval

Seria CRYSTAL

Grzejniki z serii CRYSTAL mogą być sterowane za pomocą dołączonego pilota oraz panelu dotykowego na obudowie. Wbudowany moduł WiFi pozwala na regulację temperatury  i ustawienie trybów pracy za pomocą aplikacji Smart Life/TUYA. Każdy model z serii CRYSTAL wyposażony został w TIMER oraz funkcję wykrywania otwartego okna, co ułatwia optymalizację wysokości temperatury w pomieszczeniu. Promienniki Thermoval posiadają stopień ochrony oprawy IP-24, dzięki czemu sprawdzą się również do ogrzewania konkretnych przestrzeni w miejscach bardziej narażonych na wilgoć, np. w łazience. Grzejniki na podczerwień CRYSTAL dostępne są w wariantach o mocy: 350W, 520W oraz 700W.