Dostawa czwartek (18.04.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
12,26zł 13,33zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 2 dni robocze dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn Hager 981 szt. 2 dni
  Magazyn zewnętrzny 1810 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: one.platform
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Prąd znamionowy 16 AX
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm łącznika pojedynczego one.platform, o numerze katalogowym 533031, producenta Berker by Hager.

Standardowy wyłącznik pojedynczy umożliwiający załączanie i wyłączanie w obrębie jednego obwodu. Stosowany w pomieszczeniach jako przełącznik oświetlenia.

W celu uzyskania łącznika z podświetleniem należy dokupić wkładkę jarzeniową np. 160510.

Do kompletu wymagany klawisz oraz ramka z wybranej serii.

Jeden mechanizm, multum możliwości

Produkt pochodzący od niemieckiego producenta cieszy się od wielu lat powodzeniem na polskim rynku. Głównym powodem jego sukcesu jest właśnie system one.platform, który jest podstawą dla wielu serii. Montaż najwyższej jakości mechanizmów może zostać wykonany przez uprawnionego do tego fachowca. Jednak na etapie ich montażu nie trzeba się decydować na jedną konkretną serię. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zrobić to później. Dodatkowym atutem jest to, że przykładowo za 10 lat podczas gruntownego remontu wystarczy kupić i wymienić nowe klawisze, pokrywy oraz ramki we własnym zakresie bez konieczności wyjmowania mechanizmów z puszek. Dzięki temu zmienimy serię i odmienimy wnętrze domu nie do poznania.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 533031
EAN: 4011334430063
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Podświetlenie: Nie
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 16 AX
Rodzaj podłączenia: Szybkozłącza
Ramka w zestawie: Nie

Opinie