Dowiedz się więcej o nas

Poznaj internetową hurtownię elektryczną, dla której współpraca z klientem jest najwyższym priorytetem. Elektro-Mad to polska firma rodzinna, istniejąca od ponad 25 lat na polskim rynku. Powstała jako hurtowania stacjonarna i od początku istnienia współpracowała z odbiorcami indywidualnymi, projektantami i instalatorami, dostarczając wyposażenie elektroinstalacyjne dla zakładów przemysłowych, infrastruktury miejskiej oraz inwestycji prywatnych. Doświadczenie, tradycja i śledzenie najnowszych technologii, to główne atuty naszej hurtowni. W 2013 roku, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, rozwinęliśmy nowy kanał dystrybucji. onelectro.pl to jeden z największych sklepów oferujących szeroki wybór artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie zamówienia.

Pełna oferta osprzętu elektrycznego

Szukasz gniazdek i wyłączników? A może interesuje Cię oświetlenie schodowe? Nieważne, czy budujesz, czy remontujesz dom, wyposażasz zakład produkcyjny czy swój pierwszy sklep – trafiłeś w dobre miejsce. Stacjonarna hurtownia to tylko ułamek naszej oferty, którą mieści obszerny magazyn w Zawierciu. Najważniejsze, że znalazłeś sklep internetowy, w którym kupisz produkty renomowanych marek, skonsultujesz zakup i skorzystasz z naszych porad blogowych. Nasze poradniki to kompendia wiedzy technicznej.

Oficjalny dystrybutor największych marek

Osprzęt elektroinstalacyjny musi być niezawodny. Ospel, Kontakt-Simon i Schneider Electric to doświadczenie i tradycja potwierdzona niezbędnymi certyfikatami. Kanlux to więcej niż światło, to ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Karlik to polski producent, który od 1978 r. słynie z solidności swoich wyrobów, a bez Hagera twój dom nie będzie inteligentny. Intelight ocali Cię przed awarią i zapewni sprawną ewakuację, Nowodvorski oświetli twój ogród, a Skoff wskaże magię światła LED. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tych i wielu innych wiodących marek.

Należymy do grupy Inter Elektro, która zrzesza ponad 50 starannie wyselekcjonowanych liderów rynku elektroinstalacyjnego w Polsce. Dzięki temu nasi pracownicy mają stały dostęp do wszelkich innowacyjnych projektów, a klienci gwarancję najniższych cen produktów. Negocjacje prowadzone w grupie są zawsze korzystniejsze od indywidualnych i gwarantują dostęp do nowoczesnych towarów, a to sprawia, że nasza oferta zawsze jest ciekawa i różnorodna.

Tysiące pozytywnych opinii

Zaufali nam najlepsi i dziś to oni cieszą się doskonałym oświetleniem. Dziękujemy za ponad 10 tysięcy pozytywnych opinii na Ceneo! Zasłużyliśmy na nie, wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania klientów oraz stale weryfikując naszą ofertę, tak by nasze produkty spełniały ostre kryteria jakości i ceny. Zadzwoń, napisz i pozwól nam udowodnić także tobie, że współpraca z nami jest zawsze udana, a kontakt bezkonfliktowy. Rozwiążemy każdy problem elektryczny, bo satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.