System Supla, polskiej firmy Zamel, to seria sterowników pozwalających na zdalne sterowanie oświetleniem, roletami zewnętrznymi, bramami i furtkami, urządzeniami RTV/AGD, a także monitorowanie zużycia energii. Kontrola odbywa się poprzez aplikację i asystentów głosowych Google Home i Amazon Alexa.

Filtruj
×
Zastosowanie
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Zastosowanie
Wyczyść Zastosuj

Zamel Supla - automatyka domowa w najlepszym wydaniu 

Smart rozwiązania w domu potrafią znacząco ułatwić życie i zapewnić przy tym maksimum wygody. Doskonałym wyborem jest automatyka domowa Zamel Supla. Są to elementy dedykowane do systemów automatyki kontrolowanej za pomocą aplikacji. W ofercie dostępne są urządzenia, dzięki którym można stworzyć własny system inteligentnego domu. Takie rozwiązanie rzeczywiście maksymalnie poprawia wygodę, ale znacząco wpływa także na efektywność energetyczną. Warto wiedzieć, że firma Zamel jest polską marką, która oferuje innowacyjne rozwiązania z dziedziny automatyki. Dzięki zastosowaniu kolekcji urządzeń, mają Państwo pewność, iż Wasz dom stanie się domem na miarę XXI wieku. Wszystkie urządzenia cechuje także niezwykle prosta instalacja, bezawaryjne działanie i niezawodność. Zamel Supla spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie wymaga żadnego okablowania, gdyż wszystkie urządzenia działają bezprzewodowo. 

Twój przepis na inteligentny dom

System Zamel Supla cały czas się rozwija. Można wykorzystać różne sterowniki i zarządzać nimi właśnie za pomocą aplikacji. Umożliwia to sterowanie roletami zewnętrznymi, a także monitorowanie ich stanu. Dotyczy to również bram wjazdowych czy nawet garażowych. Ale to nadal nie wszystko, wszak za pomocą sterowników Supla można również otwierać czy zamykać drzwi czy furtki, a nawet w pełni sterować oświetleniem, nie tylko je włączać czy wyłączać, ale również monitorować stan, czy ściemniać. Monitorowanie dotyczy także urządzeń RTV i AGD. Intuicyjna aplikacja zapewnia maksimum wygody. Wystarczy tylko posiadanie sterownika i sprawne Wi-Fi i już można cieszyć się inteligentnym domem. Do sterowania rolet doskonale sprawdzi się sterownik SRW-01, który umożliwia sterowanie za pomocą przycisków roletowych. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi Wi-Fi łączy się z chmurą i umożliwia także zdalne sterowanie. Współpracuje z napędami rolet 230 V AC. Supla rolety są bardzo łatwe w podłączeniu. Można nawet ustawić harmonogram podnoszenia i opuszczania rolet. Rolety zasłaniają okno o zachodzie słońca, natomiast odsłaniają o poranku, a to wszystko dzięki możliwościom jakie daje bezprzewodowy Internet i Supla Wi-Fi. Warto postawić na sterownik ROW-01 bądź ROW-02. Korzystają one z technologii chmurowej Supla. Każdy z nich pozwala na sterowanie włącznikami światła, a także włączanie i wyłączanie gniazdek czy urządzeń elektrycznych. Są to odbiorniki dopuszkowe jedno lub dwukanałowe. Taki system domotyki zapewnia maksimum wygody i umożliwia sterowanie jednym urządzeniem, a więc smartfonem lub tabletem.   

Stwórz system dedykowany do własnych potrzeb

Supla to projekt, który umożliwia stworzenie systemu dedykowanego do własnych potrzeb. Jak wiadomo każdy z nas jest inny i każdy może wymagać czegoś innego, dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów umożliwiamy skomponowanie oprogramowania Supla Cloud i sprzętu. Dzięki temu zbudują Państwo system automatyki domowej dopasowanej do własnego domu. Warto zauważyć, że całe oprogramowanie, jak i sprzęt Supla mogą Państwo kontrolować, używając do tego jedynie smartfona. Wystarczy tutaj wykorzystać bezpłatną aplikację. 

Supla Coud - co warto wiedzieć? 

Systemy automatyki budynkowej jeszcze do niedawna wydawały się bardzo drogie i trudne do zarządzania. Dodatkowo trzeba było stosować okablowanie, które nie wyglądało estetycznie. Na szczęście już tak nie musi być, bo oto dostępny jest Zamel Supla, który jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na sterowanie wszelkimi urządzeniami w domu, czy automatyką bram za pomocą jednego palca. Supla działa na zasadach otwartego oprogramowania. Dzięki aplikacji, która notabene jest darmowa można sprawdzać, czy np. brama została zamknięta, a sprzęty wyłączone. Supla Cloud jest punktem centralnym, który łączy urządzenia wykonawcze. Dostęp do serwera jest w pełni bezpłatny. Oczywiście trzeba pamiętać, aby właściwie skompletować cały system. Stąd też w naszej ofercie dostępne są zarówno sterowniki rolet, jak i przedłużacze, a także interface czy sterowniki bram zarówno dwukanałowe, jak i jednokanałowe.