Gniazdka i włączniki marki Karlik

Karlik to firma, która skutecznie i bez najmniejszych kompromisów łączy zaawansowaną technologię z nowoczesnym designem. Oferuje szeroki wybór produktów z kategorii osprzętu elektrotechnicznego, udowadniając tym samym, że elementy instalacji elektrycznej nie muszą być tylko koniecznym wyposażeniem każdego budynku, ale mogą być ciekawym akcentem dekoracyjnym we wnętrzach. Karlik swoją działalność rozpoczął w roku 1978, a więc ma już bardzo duże doświadczenie w branży, które niezwykle skutecznie wykorzystuje. Produkty, które proponuje, produkowane są selektywnie dobranych materiałów, aby zapewnić im trwałość, odporność na uszkodzenia i oczywiście estetyczny wygląd.

Karlik – zwolennicy ponadprzeciętnej jakości

W Karlik nie brakuje pasji, czego dowodem są produkty nieporównywalne do żadnych innych dostępnych na rynku. Firma zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego. W jej ofercie znajdziemy gniazda i łączniki, ramki oraz inne akcesoria w kilku efektownych seriach. Wśród nich jest m.in. seria Karlik DECO, reprezentująca nowoczesny, minimalistyczny design. To kolekcja gniazd i łączników z ramkami w bardzo różnych kształtach i kolorach. Seria ta wyróżnia się ponadto mechanizmami, które spełniają ponadto 80 różnych funkcji. Dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej skomplikowanego elektroniki. Jeżeli chodzi o zalety techniczne, to warto wspomnieć, że Karlik Deco wyróżnia się produktami o bardzo solidnej konstrukcji. Pewne połączenie zapewniają zaciski śrubowe, a za pewne mocowanie odpowiadają solidne pazurki. Prawidłowe podłączenie jest możliwie dzięki bardzo prostym i przejrzystym wskazówkom umieszczonym na kosce. Karlik sklep oferuje też produkcji z innych serii, jak np. Karlik MINI, TREND, FLEXI, czy Karlik JUNIOR. Sprawdź, jakie propozycje wybraliśmy dla Ciebie.

Zapoznaj się z ofertą produktów Karlik, wybierając niebanalny design w doskonałej jakości. Potraktuj oprawy jako element dekoracyjny wnętrza, ponieważ… piękno tkwi w szczegółach, a detale decydują o całości.