Komponenty do instalacji elektrycznej

Scame jest jednym z producentów systemów i komponentów przeznaczonych do budowy stabilnych instalacji elektrycznych. Na terenie Polski znajduje się centrum dystrybucyjne firmy, które odpowiedzialne jest za sprzedaż produktów na terenie naszego kraju oraz promocję nowego asortymentu. Firma Scame została założona w 1963 roku. Od tego czasu jej zaplecze technologiczne i maszynowe przeszło ogromną metamorfozę. Wraz z rozwojem nowych technologii i pojawieniem się większych możliwości firma Scame rozwinęła się, oferując wysokiej jakości komponenty do instalacji elektrycznych. Jej wyroby posiadają certyfikaty MQ, VDE i SEMKO, które potwierdzają ich wysoką sprawność.

Katalog produktów marki Scame  

W katalogu firmy Scame, z którą podjęliśmy współpracę i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie jej produktów do naszej oferty, dostępne są wtyczki i gniazda mające zastosowanie przemysłowe, adaptery do instalacji, gniazda z blokadą bezpieczeństwa, wyłączniki, przedłużacze, skrzynki rozdzielcze i aparatura modułowa, a także puszki instalacyjne i rozdzielnie. Wszystkie produkty tej marki występują w naszym sklepie w różnych wariantach. Są przeznaczone do tworzenia instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i użytku publicznego. Na uwagę zasługują m.in. łączniki, wśród których znajdują się łączniki pojedyncze, podwójne, schodowe, krzyżowe i zwierne. 

Scame – cennik 

Cennik Scame jest bardzo zróżnicowany. Producent dokłada wszelkich starań, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Sprawdź naszą ofertę i poznaj aktualny cennik Scame. Przekonaj się, że przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych możesz stworzyć bezpieczną, stabilną i funkcjonalną instalację elektryczną, również jeżeli chodzi o budynki przemysłowe, w których należy spełnić konkretne wymagania, aby można było zgodnie z prawem z nich korzystać w celach produkcyjnych, magazynowych i przetwórczych.