Dostawa wtorek (04.07.2023)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
96,94zł

W koszyku
  • Czas realizacji: 15 dni roboczych dla wybranych sztuk: 1
  • Magazyn Ilość Czas wysyłki

  • Koszt dostawy: od 12,90zł
  • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
  • Seria: one.platform
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ montażu: Podtynkowy
  • Kategoria modułu: 5e
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm gniazda komputerowego UAE podwójnego (RJ11, RJ12, RJ45) kat. 5e one.platform, o numerze katalogowym 534576, producenta Berker by Hager.

Gniazdo komputerowe (RJ45) podwójne przeznaczone do podłączenia dwóch kabli sygnałowych kategorii 5 (UTP) typu skrętka (internet).

Pod względem wydajności okablowanie kategorii 5e uznaje się obecnie za poziom podstawowy. Umożliwia ono transmisję danych zgodną ze standardem 1000 Mb/s Ethernet i sprawdza się idealnie w zastosowaniach niewymagających dużej szerokości pasma np. w domach lub małych biurach.

Do kompletu wymagana pokrywa oraz ramka z wybranej serii.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 534576
EAN: 5907561812392
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Kategoria modułu: 5e
Ekranowanie Nie
Ramka w zestawie: Nie

Opinie