Dostawa poniedziałek (17.06.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
92,23zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 24 szt. 24 h
  Magazyn Hager 117 szt. 2 dni
  Magazyn zewnętrzny 1 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: one.platform
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Kategoria modułu: 6a
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm gniazda komputerowego UAE pojedynczego (RJ45), ekranowany, kat.6a iso one.platform, o numerze katalogowym 4586, producenta Berker by Hager.

Gniazdo komputerowe (RJ45) pojedyncze przeznaczone do podłączenia jednego kabla sygnałowego kategorii 6a (FTP) typu skrętka (internet).

Do kompletu wymagana pokrywa oraz ramka z wybranej serii.

Standard wydajności kategoria 6a jest obecnie powszechnie akceptowany jako jeden z najwyższych poziomów wydajności okablowania strukturalnego. Stosowany jest przez przedsiębiorstwa, które wymagają szybkiej transmisji danych do zwykłych zastosowań biznesowych.

Zastosowanie rozwiązania ekranowanego znacznie redukuje typowe problemy związane z użyciem produktów nieekranowanych, takie jak przesłuch obcy, koszty miejsca oraz systemów prowadzenia kabli, a także projekt infrastruktury budynku. Rozwiązania ekranowane zapewniają wyjątkową niezawodność przy nadzwyczajnych szybkościach, większym paśmie oraz zapasie wydajności. Czas zakańczania produktów ekranowanych, które kiedyś uważano za zajęcie uciążliwe, został znacząco skrócony - głównie dzięki zmniejszeniu średnicy kabla, lepszemu uporządkowaniu kabli, narzędziom oraz technologiom złączy.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 4586
EAN: 4011334256380
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Kategoria modułu: 6a
Ekranowanie Tak
Ramka w zestawie: Nie

Opinie