Dostawa wtorek (27.02.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
11,04zł 12,00zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 1190 szt. 24 h
  Magazyn Hager 999 szt. 2 dni
  Magazyn zewnętrzny 1402 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: one.platform
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Stopień ochrony IP-20
 • Prąd znamionowy 16 A
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem, samozaciski one.platform o numerze katalogowym 396874, producenta Berker by Hager.

Standardowe gniazdo elektryczne pojedyncze z bolcem uziemiającym.

Mechanizmy gniazd Berker by Hager wyróżniają się funkcjonalnością oraz prostotą obsługi i montażu. Gniazda umożliwiają łatwy dostęp do zacisków, które są z jednej strony. Profilowane zaciski ułatwiają podłączenie.

Podłączenie przewodów przy pomocy szybkozłączy. Wygodny i łatwy montaż, bez użycia śrubokręta - jeden szybki klik i gotowe. Samozaciski gwarantują stałą, niezależnie od czasu, siłę docisku elementów przewodzących. Znacznie skracają montaż i demontaż gniazda w przypadku modernizacji instalacji elektrycznej.

Montaż gniazda do puszki za pomocą pazurków rozporowych lub wkrętów.

Do kompletu wymagana pokrywa oraz ramka z wybranej serii.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 396874
EAN: 4011334456124
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Stopień ochrony IP-20
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj podłączenia: Szybkozłącza
Uziemienie: Tak
Ramka w zestawie: Nie

Opinie