Dostawa wtorek (13.06.2023)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
65,08zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 10 szt. 24 h
  Magazyn zewnętrzny 4 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: one.platform
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm gniazda telefonicznego UAE podwójnego (RJ11, RJ12, RJ45) kat. 3 one.platform, o numerze katalogowym 534539, producenta Berker by Hager.

Gniazdo telefoniczne podwójne niezależne służy do podłączenia dwóch niezależnych linii telefonicznych.

Do kompletu wymagana pokrywa oraz ramka z wybranej serii.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 534539
EAN: 5907561812286
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Ramka w zestawie: Nie

Opinie