Dostawa już jutro!

Zamów w ciągu:
Cena brutto
35,10zł

W koszyku
 • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
 • Magazyn Ilość Czas wysyłki
  Magazyn własny 58 szt. 24 h
  Magazyn Hager 669 szt. 2 dni
  Magazyn zewnętrzny 23 szt. 4 dni

 • Koszt dostawy: od 12,90zł
 • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
 • Seria: one.platform
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Typ montażu: Podtynkowy
 • Prąd znamionowy 10 AX
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm łącznika 2-klawiszowego zwiernego, 2 zestyki zwierne, oddzielne zaciski wejściowe one.platform, o numerze katalogowym 53503503, producenta Berker by Hager.

Dwa łączniki zwierne działające jako dwa niezależne przyciski zwierne - odbijające. Służy do łączenia dwóch oddzielnych obwodów z dwóch niezależnych zasilań.

W celu uzyskania łącznika z podświetleniem należy dokupić wkładkę jarzeniową np. 160510.

Do kompletu wymagany klawisz oraz ramka z wybranej serii.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 53503503
EAN: 4011334430186
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Podświetlenie: Nie
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 10 AX
Rodzaj podłączenia: Szybkozłącza
Ramka w zestawie: Nie

Opinie