Dostawa już jutro!

Zamów w ciągu:
Cena brutto
90,25zł 95,00zł

W koszyku
  • Czas realizacji: 24 h dla wybranych sztuk: 1
  • Magazyn Ilość Czas wysyłki
    Magazyn własny 2 szt. 24 h

  • Koszt dostawy: od 12,90zł
  • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
  • Seria: Spectrum Smart
  • Kolor: Biały
  • Gwarancja: 24 miesiące
Opis i dane techniczne

Opis

Inteligentny włącznik światła Spectrum SMART dwustrefowy biały

Szklany, elegancki, dwustrefowy włącznik światła Spectrum SMART W-Fi umożliwi Ci sterowanie Twoim obecnym oświetleniem bez konieczności wymiany żarówek.

Jednak nie tylko ON/OFF.

Włącznik potrafi jednocześnie sterować poprzez Wi-Fi całymi grupami urządzeń SMART lub wywołać sekwencję zdarzeń pomiędzy urządzeniami SMART. Działanie włącznika jest uzależnione od automatyzacji jaką stworzy użytkownik, co odbywa się poprzez prosty kreator w aplikacji Spectrum SMART w sekcji Inteligentny. Sekcja Inteligentny to bardzo "potężne" narzędzie, dzięki któremu można stworzyć bardzo zaawansowane "programy" działania, które mogą zawierać w sobie np. harmonogram, opóźnienia, ilość i rodzaj światła, wschód czy zachód słońca, kontrola stanu innego urządzenia czy położenie GPS naszego telefonu. Na dodatek całkowicie różne działanie może być wywołane dla stanu ON i dla stan OFF, a to jeszcze zależne od linii czasu dzień, noc, godzina.

Włącznik instaluje się w miejscu dotychczasowego włącznika światła, który zdecydujemy wymienić. Montaż odbywa się w tej samej puszcze elektrycznej. Jedyne, czego potrzebujesz to stałe zasilanie włącznika świata. Jeżeli twój aktualny włącznik włącza/wyłącza tylko fazę, może być wymagane przerobienie instalacji elektrycznej.

inteligentny włącznik światła spectrum smart

Pobierz darmową aplikację Spectrum SMART

O serii

Spectrum SMART to innowacyjny system inteligentnego oświetlenia stworzony przez polską firmę. W ofercie znajdziemy szeroki przekrój produktów, które sprawią, że nasz dom stanie się inteligentny: żarówki, włączniki, gniazdka, taśmy LED, a także wiele modeli opraw i lamp. Produkty nie wymagają podłączenia przewodowego - instalacja i sterowanie odbywa się całkowicie przez Wi-Fi i dedykowaną aplikację w smartfonie.

Dzięki rozbudowanej, ale jednocześnie intuicyjnej aplikacji Spectrum SMART możemy włączać i wyłączać światło, zmieniać jego natężenie, barwę, tworzyć harmonogramy świecenia, a także budować zaawansowane scenariusze zależne od warunków atmosferycznych, temperatury, wschodu/zachodu słońca czy lokalizacji. Skonfigurowane urządzenia możemy następnie udostępnić innym członkom rodziny. Dzięki integracji z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa nic nie stoi także na przeszkodzie, aby wydawać polecenia głosowe.

Spectrum SMART inteligentne oświetlenie

Dane techniczne

Kod producenta: WOJ+05416
EAN: 5902650573390
Seria: Spectrum Smart
Kolor: Biały
Gwarancja: 24 miesiące
Materiał:

Opinie

Do pobrania