Dostawa czwartek (13.06.2024)

Zamów w ciągu:
Cena brutto
246,27zł

W koszyku
  • Czas realizacji: 15 dni roboczych dla wybranych sztuk: 1

  • Koszt dostawy: od 12,90zł
  • Zwrot: 30 dni

Podstawowe parametry:
  • Seria: one.platform
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Typ montażu: Podtynkowy
  • Prąd znamionowy 10 AX
Opis i dane techniczne

Opis

Mechanizm łącznika żaluzjowego na klucz do wkładki patentowej 2-bieg. one.platform, o numerze katalogowym 382210, producenta Berker by Hager.

Nie nadaje się do serii podtynkowych bryzgoszczelnych! Należy przestrzegać wskazówek producenta silników!

Do zamków centralnych. Z funkcją załączania na stałe lub załączania chwilowego. Tylko do mocowania za pomocą śrub poprzez płytkę nośną.

Brak możliwości zastosowania podświetlenia.

Do kompletu wymagany klawisz oraz ramka z wybranej serii.

O serii

one.platform to elastyczny i intuicyjny system uniwersalnych mechanizmów pozwalający na zmianę wyglądu gniazdka lub łącznika bez ingerencji w instalację elektryczną. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, bez skomplikowanych narzędzi. To, co trzeba zrobić, to tylko wybrać odpowiedni design. Elementy one.platform są kompatybilne z większością serii Berker - m.in. B.Kwadrat, B.3, B.7, Q.1, Q.3 czy K.5.

Bogaty przekrój kolorów i materiałów umożliwia dobranie ramki i elementu centralnego do każdego pomieszczenia. Decyzja o doborze osprzętu nie wpływa na czas realizacji inwestycji - instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, a klient ma czas na podjęcie decyzji co do wyboru serii i koloru. Klawisze i pokrywy zamontować można dopiero po zakończeniu remontu czy budowy. W ten sposób element ten jest chroniony przed przypadkowym zniszczeniem lub zabrudzeniem. Wymiana ramki i wierzchniego panelu przebiega łatwo i nie wymaga fachowej wiedzy. Cały proces montażu jest bezpieczny.

Berker one.platform

Dane techniczne

Kod producenta: 382210
EAN: 4011334190738
Seria: one.platform
Gwarancja: 24 miesiące
Typ montażu: Podtynkowy
Podświetlenie: Nie
Napięcie znamionowe: 250 V
Prąd znamionowy 10 AX
Rodzaj podłączenia: Zaciski śrubowe
Ramka w zestawie: Nie

Opinie