Żarówki LED – nowoczesne źródła światła

Czasy, kiedy żarówką nazywaliśmy prostą, szklaną bańkę z żarzącym się wolframowym drucikiem w środku, już dawno minęły. Dostępny dziś asortyment źródeł światła jest niezwykle bogaty i różnorodny – tak jak zróżnicowane są potrzeby i gusta użytkowników. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów, które są odpowiedzią na wszystkie możliwe wymagania klientów, zarówno te wynikające z technologicznych specyfikacji urządzeń, jak i te czysto estetyczne.
W naszej ofercie znajdują się żarówki dostosowane do najróżniejszych typów sprzętów, w których mogą być zamontowane. Dysponujemy źródłami światła zarówno o najbardziej rozpowszechnionych rodzajach gwintów, jak i tymi raczej nietypowymi. Żarówki E27, żarówki GU10 czy żarówki E14 – to typy gwinta stosowane w źródłach światła wykorzystujących różne technologie. W naszym sklepie oferujemy żarówki ledowe GU10 czy też żarówki ledowe E27, a także wiele innych.

Szeroka oferta źródeł światła

Żarówki LED, ze względu na coraz wyższą jakość światła oraz energooszczędność, stanowią podstawę asortymentu sklepu. Są one dostępne w trzech wariantach barwy światła: barwa zimna, barwa neutralna i barwa ciepła. Dzięki temu możemy dostosować ton oświetlenia do rodzaju wnętrza, do którego jest ono przeznaczone. Poza tradycyjnymi żarówkami ledowymi, o płaskim zakończeniu, w którym diody rozmieszczone są szeregowo, w sprzedaży są też dostępne takie wykorzystujące tę samą technologię, jednak w kształcie tradycyjnej „kulki”, który pozwala na lepsze, wielokierunkowe rozpraszanie światła. Istnieją już także ledowe żarówki ściemnialne, które pozwalają na płynną regulację natężenia światła. Ta właściwość oraz zastosowanie technologii LED pozwala na niemal siedmiokrotną oszczędność energii elektrycznej w porównaniu ze zużyciem tradycyjnej żarówki w tym samym czasie.
Ci, którzy szukają wyjątkowego wykończenia oprawy świetlnej swoich wnętrz, znajdą u nas również żarówki ozdobne. Firma Kanlux zadbała o elegancką formę swoich źródeł światła w kształcie płomyka, świeczki lub zaokrąglonej bańki.

Nowoczesne żarówki LED sprawdzonych marek

Wysoki standard bezpieczeństwa fotobiologicznego dla oczu i skóry zapewniają żarówki IQ-LED marki Kanlux. Dioda LED najwyższej jakości wydziela światło o naturalnym tonie, a trzyletnia gwarancja to dodatkowe zapewnienie o klasie produktu. Wśród żarówek najwyższej klasy wyróżnia się także XLED – źródło światła, które łączy w sobie zalety wykorzystania diod ledowych i technologii tradycyjnych żarówek. Klasyczny kształt szklanej bańki i odpowiednie rozmieszczenie diod LED pozwala na optymalne rozproszenie światła w każdym rodzaju wnętrza.
Żarówki AR-111 to źródło światła rzadko spotykane we wnętrzach domowych, za to idealne do galerii, sklepów czy wystaw. Wyjątkowo wąski kąt świecenia sprawia, że tego rodzaju żarówki świetnie sprawdzają się jako oświetlenie punktowe. Te i wiele innych rodzajów źródeł światła znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Z pewnością znajdziesz takie odpowiadające idealnie Twoim potrzebom i gustom.