Berker B.Kwadrat

Funkcjonalność w ponadczasowym stylu

Berker B.Kwadrat

Berker B.Kwadrat

Trwała i funkcjonalna seria osprzętu elektrycznego w ponadczasowym stylu. Proste, geometryczne kształty w połączeniu z uniwersalną kolorystyką sprawiają, że Berker B.Kwadrat sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Seria oparta jest na mechanizmie one.platform, co znacznie ułatwia montaż i daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Dostępna kolorystyka Berker B.Kwadrat

Mechanizmy
Mechanizm Biały połysk Berker B.Kwadrat Biały połysk
Zobacz teraz
Mechanizm Kremowy połysk Berker B.Kwadrat Kremowy połysk
Zobacz teraz
Mechanizm Antracyt mat Berker B.Kwadrat Antracyt mat
Zobacz teraz
Mechanizm Alu mat Berker B.Kwadrat Alu mat
Zobacz teraz
Ramki
Ramka Biały połysk Berker B.Kwadrat Biały połysk
Zobacz teraz
Ramka Kremowy połysk Berker B.Kwadrat Kremowy połysk
Zobacz teraz
Ramka Antracyt mat Berker B.Kwadrat Antracyt mat
Zobacz teraz
Ramka Alu mat Berker B.Kwadrat Alu mat
Zobacz teraz
Ramka Czerwony połysk Berker B.Kwadrat Czerwony połysk
Zobacz teraz

one.platform
jeden.mechanizm możliwości

Cechy one.platform

Zyskujesz czas na wybór designu

Mechanizmy gniazd i łączników instalator montuje w dowolnym momencie, natomiast klawisze i ramki serii Berker możesz dobrać w każdym momencie.

Remont lub budowa nie przedłuża się

Instalator w ustalonym czasie montuje mechanizmy gniazd i łączników, Ty możesz później wybrać serię i kolor, dzięki czemu prace odbywają się zgodnie z planem.

Nie czyścisz ramek i klawiszy po remoncie

Nie musisz od razu kupować ramek ani klawiszy, które często na budowie brudzą się lub gubią – możesz kupić je dopiero pod koniec realizacji projektu.

Oszczędzasz kupując one.platform

Przy zmianie serii nie musisz już kupować nowych mechanizmów. Pozostają one zamontowane w ścianie, Ty wymieniasz tylko ramki i elementy centralne.

Zmieniasz kolory ramek kiedy tylko zechcesz

Mechanizm pozostaje zamontowany w ścianie, więc bez pomocy elektroinstalatora możesz zmienić kolor i fakturę ramek kiedy tylko masz na to ochotę.

Mechanizm montujesz tylko raz

Podczas zmiany aranżacji w szybki i łatwy sposób możesz wymienić osprzęt bez demontażu mechanizmów, które pozostają w ścianie, zmieniasz jedynie elementy wierzchnie.

Serie one.platform

Seria Berker B.Kwadrat Berker B.Kwadrat
Zobacz teraz
Seria Berker R.1/R.3 Berker R.1/R.3/R.8
Zobacz teraz
Seria Berker B.3/B.7 Berker B.3/B.7
Zobacz teraz
Berker K.1/K.5 Berker K.1/K.5
Zobacz teraz
Seria Berker Q.1/Q.3/Q.7 Berker Q.1/Q.3/Q.7
Zobacz teraz

Jak kupować?

Seria Berker B.Kwadrat to osprzęt modułowy, który składa się z trzech części. Każdą z części można kupić osobno, a ich wybór jest łatwy i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Do kompletu potrzebny jest odpowiedni mechanizm, klawisz lub pokrywa oraz ramka z serii Berker B.Kwadrat. Żeby ułatwić wybór odpowiednich komponentów, standardowe mechanizmy z serii, takie jak włączniki lub gniazda elektryczne, zostały wyposażone już w klawisz lub pokrywę. Do takich zestawów potrzebna jest tylko ramka.

Mechanizm Berker B.Kwadrat

Mechanizm

Klawisz Berker B.Kwadrat

Klawisz

Ramka Berker B.Kwadrat

Ramka

Berker B.Kwadrat Kompletny produkt

Kompletny produkt

Przeglądaj produkty według kategorii

Wyłączniki Berker B.Kwadrat Wyłączniki
Zobacz teraz
Gniazda elektryczne Berker B.Kwadrat Gniazda elektryczne
Zobacz teraz
Ramki Berker B.Kwadrat Ramki
Zobacz teraz
Gniazda komputerowe Berker B.Kwadrat Gniazda komputerowe
Zobacz teraz
Gniazda antenowe Berker B.Kwadrat Gniazda antenowe
Zobacz teraz
Gniazda telefoniczne Berker B.Kwadrat Gniazda telefoniczne
Zobacz teraz
Gniazda głośnikowe Berker B.Kwadrat Gniazda głośnikowe
Zobacz teraz
Ładowarki USB Berker B.Kwadrat Ładowarki USB
Zobacz teraz
Radia i głośniki Berker B.Kwadrat Radia i głośniki
Zobacz teraz
Czujniki ruchu Berker B.Kwadrat Czujniki ruchu
Zobacz teraz
Ściemniacze Berker B.Kwadrat Ściemniacze
Zobacz teraz
Gniazda HDMI Berker B.Kwadrat Gniazda HDMI
Zobacz teraz
Gniazda multimedialne Berker B.Kwadrat Gniazda multimedialne
Zobacz teraz
Obudowy Keystone Berker B.Kwadrat Obudowy Keystone
Zobacz teraz
Regulatory temperatury Berker B.Kwadrat Regulatory temperatury
Zobacz teraz
Puszki natynkowe Berker B.Kwadrat Puszki natynkowe
Zobacz teraz
Akcesoria Berker B.Kwadrat Akcesoria
Zobacz teraz
Klawisze i pokrywy Berker B.Kwadrat Klawisze i pokrywy
Zobacz teraz
Mechanizmy Berker B.Kwadrat Mechanizmy
Zobacz teraz
System przywoławczy Berker B.Kwadrat System przywoławczy
Zobacz teraz

Aranżacje

Radia i głośniki

Radia podtynkowe z ekranem dotykowym pozwalają na odbiór zarówno sygnału FM, jak i cyfrowego DAB+, dzięki czemu dostosowane są do najnowszych standardów. Panele dotykowe można łączyć z jednym lub dwoma głośnikami za pomocą ramek wielokrotnych. 

Zobacz teraz
Systemy przywoławcze

Systemy przywoławcze, to rozwiązania zaprojektowane z myślą o toaletach publicznych, przychodniach lekarskich i domach opieki. Aktywacja łącznika pociąganego umożliwia akustyczną i wizualną sygnalizację wezwania awaryjnego.

Zobacz teraz
Ściemniacze

Ściemniacze przyciskowo-obrotowe dostosowane do LED dostępne są również w wariancie Komfort, który umożliwia pracę w układzie schodowym.

Zobacz teraz
Ładowarki USB

To rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować przestrzeń w pomieszczeniu. Dostępne warianty USB z gniazdem lub bez umożliwiają ładowanie wielu urządzeń jednocześnie z jednego punktu elektrycznego.

Zobacz teraz

BESTSELLERY serii Berker B.Kwadrat

Berker B.Kwadrat

Seria Berker B.Kwadrat stanowi idealne połączenie wyjątkowego designu, trwałej konstrukcji i funkcjonalności. Dzięki temu od lat zyskuje uznanie w oczach konsumentów i instalatorów. Cała seria składa się z kilkunastu modułów, które znajdą zastosowanie w domu, biurze i zakładzie pracy. Do wyboru mamy wyłączniki, gniazdka elektryczne, ramki, gniazda komputerowe, gniazda antenowe, radio, ładowarki USB, czujniki ruchu, ściemniacze, regulatory temperatury, mechanizmy one.platform, klawisze czy pokrywy. Zdecydowaną zaletą Berker B.Kwadrat jest zastosowanie bardzo dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu osprzęt elektroinstalacyjny jest odporny na zarysowania i drobne usterki. Decydując się na zakup modułów, warto szczegółowo zastanowić się nad ich lokalizacją i wysokością umieszczenia. Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu zyskamy nie tylko funkcjonalne mechanizmy, lecz także interesujące uzupełnienie dekoracji wnętrz.

Designerski wygląd serii Berker B.Kwadrat

Moduły i ramki Berker B.Kwadrat to idealne połączenie designerskiego wyglądu, funkcjonalności i prostoty. Kolekcja ta została stworzona dla ludzi, którzy cenią sobie wyjątkowe piękno i potrafią dostrzegać je nawet w tak prostych rzeczach jak osprzęt elektroinstalacyjny. Mamy do wyboru kilka kolorów: biały połysk, kremowy połysk, alu-mat, antracyt mat. Osprzęt Berker B.Kwadrat znajduje zastosowanie w nowoczesnych domach, mieszkaniach, biurach czy zakładach pracy. Dla wielu klientów kolekcja ta stała się symbolem piękna o prostych liniach. Ponadczasowy wygląd i jakość wykonania pozwala korzystać z mechanizmów nawet przez kilkanaście lat. Designerski projekt modułów daje gwarancję, że będą one pasować do aranżacji wnętrz nawet po wykonaniu kilku remontów. To zdecydowana zaleta tej kolekcji.

Berker B.Kwadrat – funkcjonalność i jakość wykonania

Kolekcja Berker B.Kwadrat cieszy się ogromnym uznaniem klientów nie tylko ze względu na designerski wygląd. Przy produkcji spełnione zostały wszystkie najnowsze normy. Materiały wybrane do stworzenia ramek i modułów charakteryzują się wysoką jakością. Dzięki temu wszystkie elementy są trwałe i odporne na zarysowania i uszkodzenia. Ponadczasowy wygląd i charakter w połączeniu z długowiecznością nadaje tym produktom wyjątkowy status.

Seria Berker B.Kwadrat została wyposażona w mechanizm one.platform, który jest wspólny dla wszystkich mechanizmów serii Berker by Hager. Gdyb chcemy coś zmienić, podczas remontu wspólny mechanizm po demontażu modułu zostaje w ścianie, naszym zadaniem jest jedynie wybór kolekcji i koloru oraz montaż. To rozwiązanie sprawia, że mamy do czynienia nie tylko z wyjątkowym designem i jakością wykonania, lecz także z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Świadczyć mogą o tym również opinie konsumentów, którzy wcześniej zaufali serii Berker B.Kwadrat. Innowacyjność i intrygujący wygląd sprawiają, że na pewno znajdziesz produkty pasujące do Twoich wnętrz.