Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj
Kolor: Biały połysk × Producent: Gira × Wyczyść filtry

Ładowarki USB w formie modułów mocowanych w ramkach przeznaczonych do osprzętu elektrycznego to doskonała alternatywa dla modeli przyłączanych do gniazda. W naszej ofercie Klienci mogą liczyć na zróżnicowane warianty złączy oraz kolorystykę, a także formę. Kwadratowe ładowarki to najczęściej spotykane rozwiązanie, oferowane przez wielu producentów, podczas gdy okrągłe ładowarki dostępne są znacznie rzadziej, m.in. w seriach osprzętu Berker i Schneider Electric.

Ładowarki USB pojedyncze

Pojedyncze, podtynkowe ładowarki USB pozwalają na przewodowe ładowanie jednego urządzenia, są więc najprostszym z możliwych rozwiązań. W naszym sklepie, poza standardowymi modułami, oferujemy także ładowarki pojedyncze typu USB-A wyposażone w pole opisowe, reprezentowane przez mechanizmy znanej na rynku marki Karlik.

Każdy z producentów oferuje urządzenia dostępne najczęściej w kilku wariantach kolorystycznych. Poza klasycznymi już obecnie rozwiązaniami, takimi jak biały, kremowy, szary, srebrny czy czarny, Klienci mogą więc liczyć na mniej popularne odcienie: grafitowy, tytanowy, brązowy oraz złoty. Wykończenie osprzętu obejmuje wykończenie typu mat, satynowy czy połysk – w zależności od modelu i producenta.

Poza pojedynczymi, Klienci znajdą w naszym sklepie również podwójne ładowarki USB A+A, ładowarki USB A+C, a także USB C+C. Ładowarka podwójna pozwala na komfortowe zasilanie jednocześnie dwóch urządzeń. W tej grupie modułów znajdują się m.in. mocne ładowarki 20W, a nawet 30W obsługujące standard Quick Charge (np. moduły z serii Simon 54 od Kontakt-Simon).

Ładowarka w gniazdku – moduły typu 2 w 1

Alternatywą dla modułów wyposażonych wyłącznie w złącza USB są elektryczne gniazda z ładowarką. USB. Złącza USB są wówczas umieszczane przez producentów skośnie, np. w prawym górnym narożniku jak w modułach Ospel albo równolegle do górnej krawędzi (np. ładowarki Gira). Tego rodzaju rozwiązania pozwalają na oszczędność miejsca i są szczególnie polecane, kiedy w jednej grupie mechanizmów znajduje się wiele modułów.

Ładowarki indukcyjne

Kolejnym rozwiązaniem są ładowarki indukcyjne podtynkowe (np. Legrand) w formie modułów przeznaczonych do mocowania w ramkach dla osprzętu instalacyjnego. Ładowarki są odpowiednio wyprofilowane tak, żeby można było w nich łatwo umieścić smartfon lub inne urządzenie mobilne. Ten typ ładowarek jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze niż mechanizmy ze złączem USB i stanowi znaczące udogodnienie w każdym domu, mieszkaniu i biurze.