Filtruj
×
Producent
Wyczyść filtr
Seria
Wyczyść filtr
Kolor
Wyczyść filtr
Filtry
Filtry
Filtruj
  • Producent
  • Seria
  • Kolor
Wyczyść Zastosuj
Producent: Schneider Electric ×

Radia i głośniki do gniazdek i włączników

Ciekawe rozwiązanie dla fanów dobrego brzmienia. Instalacja radia i głośników do gniazdka w wybranych pomieszczeniach sprawi, że muzyka będzie towarzyszyć domownikom bez przerwy. Najbardziej funkcjonalnym wyborem w tej kategorii będzie odbiornik bluetooth - użytkownik będzie miał możliwość przesyłanie dźwięku za pomocą telefonu czy komputera bezpośrednio do odbiornika, a to wszystko przez bluetooth. Sprawdzi się to w klasycznych i futurystycznych wnętrzach. Obecnie na rynku mamy wiele produktów godnych uwagi. Jak wybrać najlepsze?

Simon 54 Premium

Seria Simon 54 cechuje się innowacyjnym osprzętem elektronicznym, która opiera się na niezawodnych mechanizmach, które w dużym stopniu ułatwiają montaż. Wysoka funkcjonalność, możliwość dobierania koloru i design, który przyciąga wzrok — to wszystko sprawia, że jest to produkt godny uwagi. Warto wspomnieć, że akcesoria Simon 54 Premium produkowane są w Polsce!

Simon 82

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego. Nietuzinkowy design podstawy wywołuje wrażenie jakby ramka „wychodziła ze ściany” w otaczającą przestrzeń. Seria wykonana z wysokiej jakości plastiku, drewna i metalu. Simon 82 daje możliwość wybrania dwóch typów ramek: Original i Select. Doskonały współczynnik ceny do jakości!

Berker

Producent osprzęt elektronicznego Berker cieszy się dużym uznaniem. Wysoka jakość wykonania i wyjątkowy styl sprawiają, że akcesoria Berker sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Produkty w wielu wariantach kolorystycznych zadowolą najbardziej wymagających klientów.