Strefa marki Schneider Electric

Schneider Electric jest jedną z tych firm, które swoje korzenie mają jeszcze w XIX wieku. Wśród wielu potentatów ten jest wyjątkowy, gdyż zdobywa branżę od 180 lat. Początki przedsiębiorstwa są związane z przemysłem hutniczym i produkcją uzbrojenia. Jednak w branży elektrycznej pierwsze kroki Schneider Electric postawił już w 1891 roku. Od czego czasu jest wierny wybranej dziedzinie i wraz z nią podąża ku nowym technologiom i rozwiązaniom dla energetyki. Firmę charakteryzuje ogromna różnorodność asortymentu, począwszy od automatyki budynkowej, przez rozdział energii i klimatyzację precyzyjną, po automatykę przemysłową.

Katalog Schneider Electric - przegląd asortymentu

Przeciętny użytkownik domu jednorodzinnego czy instalator sieci teletechnicznych w asortymencie produktów, jakie zawiera katalog Schneider Electric, znajdzie dziesiątki akcesoriów wykończeniowych i montażowych. Są to między innymi gniazdka zasilające, ściemniacze i łączniki do sterowania oświetleniem czy roletami, jak i elementy wykończeniowe do sieci teletechnicznych. W tym zakresie Schneider Electric oferuje atrakcyjne wzorniczo i bardzo estetyczne kolekcje Asfora, Sedna Design & Elements, Odace, Merten System M i Cedar, a w nich – gniazdka antenowe, telefoniczne, USB, komputerowe, głośnikowe, ramki i akcesoria montażowe. Estetyka i elegancja, jakie wyróżniają poszczególne produkty są uzupełnione do rozwiązania, które usprawniają ich szybki i bezpieczny montaż. Firma Schneider Electric oferuje także serię Mureva Styl IP55, która przeznaczona jest do montażu zewnętrznego.

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Wysoka jakość wykonania, estetyka wzornictwa oraz łatwość montażu to nie jedyne cechy, jakimi wyróżniają się produkty Schneider Electric. Cennik łączników, gniazd i ramek pokazuje, z są one też konkurencyjne w stosunku do innych, mniej atrakcyjnych wyrobów z tej grupy. Dlatego z pewnością jest to asortyment wart uwagi. Inwestycja w łączniki i gniazda tej marki tylko nieznacznie podniesie koszt wykończenia budynku, a z pewnością wyraźnie poprawi jego wartość estetyczną.